KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

UMKE GÖNÜLLÜLERİ HAKKARİ'YE GİTTİ

BAŞKAN ÖZTÜRK REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

BÜNYAN’DA YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

KAYSERİ KİTAP FUARI 4. KEZ KAPILARINI AÇTI

ENGELLİ ÖĞRENCİLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

KAYSERİ’YE DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ YAPILIYOR

‘ENGELLERİ ORTADAN KALDIRAN’ PROJE

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Anahtar Kelimeler: 0
Gürkan Ofis Mobilyaları

"KOSGEB-ATED İŞBİRLİĞİ SAĞLANDI"

Anadolu ve Avrupa Tedarikçiler Derneği (ATED) Başkanı Muzaffer Çıklabakkal, projelendirdikleri Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi'nin hayata geçirilmesi hususunda açıklamalarda bulundu.

Çıklabakkal, düzenlediği basın toplantısında, KOSGEB ile işbirliğin sağlandığını bundan böyle ATED üyelerinin KOSGEB üyesi olacağını söyledi. Öte yandan Çıklabakkal, her üyeye hazırlanacak olan KOSGEB projelerinin de ATED tarafından ücretsiz hazırlanması hususunda karara vardıklarını belirtti.

Çıklabakkal, "ATED Tarafından projelendirilen ATED Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi’nin hayata geçirilmesi hususundaki çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir. Geçtiğimiz ay içerisinde KOSGEB Başkanlığı’nda yapmış olduğumuz toplantı sonucu KOSGEB – ATED işbirliği sağlanmış olup, her bir ATED üyesinin doğal KOSGEB üyesi olması ve her bir üyemize yönelik hazırlanacak KOSGEB projelerinin de ATED tarafından ücretsiz hazırlanması hususunda karara varılmıştır. Bu doğrultuda ATED Ortadoğu Sanayi ve Ticaret Merkezi’nde yer alacak her bir üyemizin KOSGEB projelerinden ücretsiz faydalanabilmesi için bünyemizde proje hazırlama birimi hayata geçirilecektir" dedi.

 TOKİ başkanlığına sunulmak üzere başlatmış oldukları asil ve yedek üye kayıtlarının Kayseri kontenjanının tamamlanmak üzere olduğunu kaydederek, "Kayseri kontenjanı tamamlandıktan sonra Sİvas, Yozgat, Niğde, Nevşehir illerinde esnaf, sanatkar ve imalatçı esnaflarımıza yönelik çalışmalar başlatılacaktır" dedi.

ATED olarak söyledikleri her sözün arkasında olduklarını ve bunun yanı sıra yapmış oldukları işlerin tamamının belgelere dayalı olduğunu kaydeden Çıklabakkal, "Biz yolumuza devam ediyoruz. bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde 3 bin'e yakın üye kaydı yaptık. Özellikle Kayseri halkının göstermiş olduğu duyarlılığa ve projelerine sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Bizler hakkında bir takım olumsuz ifadelerde bulunuldu. Biz yolumuza devam ediyoruz. Bizim yolumuz doğrudur" şeklinde konuştu.