KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

‘UĞURSUZ’ BİR DEPLASMAN DAHA 

DEVELİ BELEDİYE, DUR DURAK BİLMİYOR

MELİKGAZİ BELEDİYE, VİTESİ GERİYE TAKTI

KAYSERİSPOR, RİZE MAÇINA HAZIR

LİDER TALASGÜCÜ, 5’TE 5 PEŞİNDE

DEVELİ BELEDİYESPOR’DE HEDEF GALİBİYET

KAYSERİSPOR’DA, RİZE YOLCULUĞU CUMA GÜNÜ

SÜPER LİG’DE 14. HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KBSL’DE 6. HAFTA HEYECANI YAŞANACAK

MELİKGAZİ, 8.HAFTADA MALİYE İHTİSAS’I KONUK EDECEK

AMATÖR İŞLER - HAYRİYE TÜRKSOY HANÇER (24 KASIM 2021)

KAYSERİSPOR, RİZE’Yİ GÖZÜNE KESTİRDİ

BELLONA KAYSERİ, AVRUPA’DA DA KAYBETTİ

OSB TEKNİK KOLEJİ, ÇIKIŞ ARIYOR

MELİKGAZİ’NİN BAŞARISI DÜNYA SINIRLARINI AŞTI

TALASGÜCÜ, KALESİNİ GOLE KAPATTI

Gürkan Ofis Mobilyaları

KOCASİNAN´IN MİLLİ SPORCUSU ÖZGE YILMAZ´IN BÜYÜK BAŞARISI

ÖZGE YILMAZ 62.AVRUPA GENÇLER MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI´NDA GÜMÜŞ MADALYA KAZANDI

Türkiye´yi temsil eden ve Çekya´nın Ostrava şehrinde düzenlenen 62.Avrupa Gençler Masa Tenisi Şampiyonası´nda gümüş madalya kazanan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Sporcusu Özge Yılmaz´ı, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar tebrik etti.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Masa Tenisi Salonunda Milli Takım Sporcularıyla bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, onlarla yakından ilgilendi. Başkan Çolakbayrakdar´a ziyaret sırasında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ve Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mücahid Soyak eşlik etti. Masa Tenisi A Milli Takım Antrenörü Halil Adak ve Genç Bayan Milli Takım Antrenörü Kemal Balım´dan Milli Takım çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Çolakbayrakdar, sporculara her türlü desteği verdiklerini vurguladı.

Kocasinan Belediyesi olarak masa tenisinde büyük başarılara imza attıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, ?Çekya´nın Ostrava şehrinde düzenlenen 62.Avrupa Gençler Masa Tenisi Şampiyonası´nda Gençler Çift Bayanlarda Avrupa ikincisi olan Kocasinan Spor Kulübü ve Milli Takımımızın oyuncusu gözbebeğimiz Özge Yılmaz´ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Özge Yılmaz, her müsabakaya gittiğinde bizleri sürekli gururlandırıyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında gururla şehrimizi ve ülkemizi temsil ediyor. Biz her zaman olduğu gibi bundan sonra da inşallah gençlerimizin spor yapabilmeleri için sporun her alanında gerek tesisler gerekse imkânlar ölçüsünde destek oluyoruz. Bu destekler sonucunda bugün burada olduğu gibi karşımıza çıkan güzel sonuçlarda hem bizim şevkimizi artırmakta hem de gençlerimizin daha özgüvenli yetişmelerine katkı sağlamaktadır. Bu noktada nice nice Özge Yılmaz´lar Kayseri´mizde yetişebilir. Bu vesileyle çocuklarımızı ve onlarla birlikte bu işe emek veren antrenörleri tebrik ediyorum.? ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, ?Gerek Kocasinan Belediyesi olarak gerek ise şahsım olarak her zaman sporcularımızın yanındayız? diyerek sözlerini noktaladı.