EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

ANADOLU İNSANI İMKANSIZI BAŞARIYOR

İç Anadolu Bölgesi Oda ve Borsa İstişare toplantısı Kayseri Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

HİSARCIKLIOĞLU’NA FAHRİ DOKTORA

ERÜ 2019-2020 AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ

GİTMEDİĞİMİZ YER, İLGİLENMEDİĞİMİZ İŞ YOK

BAŞKAN BÜYÜKKKILIÇ MÜSİAD KAYSERİ ŞUBESİ ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

‘MUCİT AMCA’ KAYSERİ’YE GELİYOR

Melih Yalçıneli, “Mucit Amca ile Bilim Dünyasını Keşfe Çıkıyoruz” programı kapsamında Kayseri’ye gelecek

KOCASİNAN, İKRAM ÇEŞMESİYLE GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Kocasinan Belediyesi, asırlardır süre gelen Osmanlı geleneğini Kocasinan’da yaşatıyor.

BAŞKAN YALÇIN SEVİMLİ DOSTLARLA

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, kısa süre önce hizmete giren Pati Köy Geçici Köpek Barınma Evi ve Yaşam Merkezi’ni sık sık ziyaret ederek sevimli dostlarla bir araya geliyor.

ALTUN, SOSYAL MEDYADAN GELEN DAVETİ KIRMADI

BAŞKAN ALTUN, NUR ALBAYRAK'IN DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

TEK BELEDİYE GİBİ ÇALIŞIYORUZ

PALANCIOĞLU'NDAN BÜYÜKŞEHİR’E 2020 YILI YATIRIM SUNUMU

GASTRONOMİ TURİZMİ ÇALIŞTAYI’NA TAM NOT

60’ın üstünde şef, gastronomi yazarı ve ilgililer Kayseri mutfağının zenginliğine vurgu yaptılar

BAHÇELİEVLER’DE ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Kış yaklaşmadan önce tüm alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız veren Melikgazi Belediyesi mahallerde asfalt çalışma işlerini aralıksız sürdürüyor.

YÖRESEL LEZZETLERİN MERKEZİ KAYSERİ’DİR

Çolakbayrakdar, Kayseri’nin birçok alanda zenginlikleri olan kadim bir şehir olduğunu belirterek, şehrin her bir köşesinin kendine has özellik ve değerleriyle ön plana çıktığını söyledi

GASTRONOMİ ÇALIŞTAYI, YEMEK KÜLTÜRÜMÜZÜN TESCİLİ

YALÇIN: “HAMUR KÜLTÜRÜ, BİRAZ DA YOKLUK KÜLTÜRÜNÜN YANSIMASI”

KAYSERİ ŞEKER’DEN CEVAP

ŞİRKETİMİZ BORÇLARINI ÖDEYEBİLECEK FİNANSAL DURUMA SAHİPTİR

GASTRONOMİ TURİZMİ ÇALIŞTAYI

LEZZETLER DİYARI GÜZEL KAYSERİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ:

“KAYSERİ’NİN TATLARI BİR BAŞKA GÜZEL”

CHP’DE

MAHALLE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLADI

Anahtar Kelimeler: KOCASİNAN YATIRIM ATAĞI

KOCASİNAN´DAN DEV YATIRIM ATAĞI

Kocasinan Belediyesi´nin hizmet odaklı projelerinin ürünü olan 5 yeni tesisin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

İnsanı merkez alan hizmet odaklı belediyecilik parolasıyla Kocasinan´a yeni bir soluk getiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı sosyal yaşam alanlarıyla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Kocasinan´ın geleceğine yönelik birçok projeye imza atan ve ilçeyi sosyal tesislerle donatan Başkan Çolakbayrakdar, bu zamana kadar bölgenin ihtiyacı olan 21 adet modern sosyal tesisi vatandaşların hizmetine sundu. Kocasinan´a 5 yeni tesis daha kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, bu tesislerin açılışının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleşeceğini söyledi.

Daha güzel bir Kocasinan inşa etmek için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, ?İlçe sakinlerimize daha iyi imkanlarda hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız modern sosyal tesisler, mahallelerin sosyal, kültürel ve sanatsal hayatına büyük bir canlılık katıyor. Mahallelerimizi cazibe merkezi haline getiren tesislerimizin, her geçen gün sayısını artırıyoruz. Vatandaşlarımızın tesislerimize olan yoğun ilgisi ve memnuniyeti, bizleri yenilerini kazandırma konusunda teşvik ediyor. Bu çerçevede 2 tanesi kırsal mahallelerimizde olmak üzere toplam 21 sosyal tesisi ilçemize kazandırdık. Son olarak yapımı tamamlanan Ziya Gökalp Mahallesi´nde Modern Pazar Yeri ve Sosyal Tesis, Yenişehir´de Modern Pazar Yeri ve Sosyal Tesis, Erkilet Osmangazi´de Emniyet Hizmet Binası, İstasyon Mahallesi´ne Rekreasyon Alanı ve Ahi Evran´da ise Sosyal Tesis ve Aile Sağlık Merkezi´nin resmi açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleştirilecek. 19 Ekim Cumartesi günü saat 15:00´teCumhuriyet Meydanı´nda düzenlenecek olan toplu açılış törenine tüm vatandaşlarımızıdavet ediyorum. ? ifadelerini kullandı.

Çağı yakalayan hizmetlerle Kocasinan´ı geleceğe taşımaya devam edeceklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, ?Yaşamak ve Yaşatmak için´parolası doğrultusunda spordan sanata, kültürden eğitime her alanda hizmet sunan Kocasinan Akademi´ye yeni tesis çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

Yaptığı yatırımlarla göz dolduran ve Kocasinan´a bu zamana kadar toplam 21adet modern tesis kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, tüm Kayserilileri toplu açılış törenine katılmaya davet etti.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ