KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

BÜYÜKŞEHİR-TALAS EL ELE

BÜYÜKKILIÇ, YALÇIN İLE YOL ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

BÜYÜKKILIÇ, SANAYİCİNİN YANINDA

YATIRIMLAR AÇISINDAN CAZİBE MERKEZİ OLAN BİR BÖLGE

YAVUZ MAHALLLESİ’NDE FAALİYET ZAMANI

KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN İHALE YAPILACAK

DİJİTAL MEDYA, KTO’DA MASAYA YATIRILACAK

KONFERANS ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ TOPLANDI

GELECEK; TARIMDA, HAYVANCILIKTA, GIDADA

BÜYÜKŞEHİR, MİLLİ BİRLİK GÜNÜNÜ UNUTMADI

15 TEMMUZ'U BİLLBOARDLARA İŞLEDİ

PALANCIOĞLU, FİRMALARI KUTLADI

15 FİRMANIN İLK 500’E GFİRMESİ SEVİNDİRDİ

KÜÇÜK DOSTLARA BÜYÜK HASSASİYET

ÇOLAKBAYRAKDAR: DENGEYİ KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

KOCASİNAN’DA KANALLAR TEMİZLENİYOR

ÇOLAKBAYRAKDAR: DUYARLI OLALIM

KURUKÖPRÜ’YE DOĞALGAZ, CEBİR’E SOSYAL TESİS

GENÇLER, ÇOCUKLAR BİZE EMANET

MÜLKİ AMİRLERİN YERLERİ DEĞİŞTİ

ATAMA KARARLARI RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI

15 TEMMUZ MESAJLARI

DESTANIN ADI 15 TEMMUZ

ERCİYES’TE DÖRT MEVSİM KAYAK

SPOR VE DOĞA TURİZMİNİN GÖZDESİ OLDU

KAYMEK’TEN 15 TEMMUZ’A ÖZEL SERGİ

‘DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİLER’

HIRKA-İ ŞERİF CAMİİ YAPIMINA DESTEK

PALANCIOĞLU: MANEVİ DUYGULAR ÖNEMLİ

ÇOLAKBAYRAKDAR FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

KONFORLU VE KALICI HİZMETLER YAPIYORUZ

Anahtar Kelimeler: KOCASİNAN YATIRIM ATAĞI

KOCASİNAN´DAN DEV YATIRIM ATAĞI

Kocasinan Belediyesi´nin hizmet odaklı projelerinin ürünü olan 5 yeni tesisin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

İnsanı merkez alan hizmet odaklı belediyecilik parolasıyla Kocasinan´a yeni bir soluk getiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yaptığı sosyal yaşam alanlarıyla ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Kocasinan´ın geleceğine yönelik birçok projeye imza atan ve ilçeyi sosyal tesislerle donatan Başkan Çolakbayrakdar, bu zamana kadar bölgenin ihtiyacı olan 21 adet modern sosyal tesisi vatandaşların hizmetine sundu. Kocasinan´a 5 yeni tesis daha kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, bu tesislerin açılışının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleşeceğini söyledi.

Daha güzel bir Kocasinan inşa etmek için yoğun gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, ?İlçe sakinlerimize daha iyi imkanlarda hizmet verebilmek için durmadan çalışıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız modern sosyal tesisler, mahallelerin sosyal, kültürel ve sanatsal hayatına büyük bir canlılık katıyor. Mahallelerimizi cazibe merkezi haline getiren tesislerimizin, her geçen gün sayısını artırıyoruz. Vatandaşlarımızın tesislerimize olan yoğun ilgisi ve memnuniyeti, bizleri yenilerini kazandırma konusunda teşvik ediyor. Bu çerçevede 2 tanesi kırsal mahallelerimizde olmak üzere toplam 21 sosyal tesisi ilçemize kazandırdık. Son olarak yapımı tamamlanan Ziya Gökalp Mahallesi´nde Modern Pazar Yeri ve Sosyal Tesis, Yenişehir´de Modern Pazar Yeri ve Sosyal Tesis, Erkilet Osmangazi´de Emniyet Hizmet Binası, İstasyon Mahallesi´ne Rekreasyon Alanı ve Ahi Evran´da ise Sosyal Tesis ve Aile Sağlık Merkezi´nin resmi açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleştirilecek. 19 Ekim Cumartesi günü saat 15:00´teCumhuriyet Meydanı´nda düzenlenecek olan toplu açılış törenine tüm vatandaşlarımızıdavet ediyorum. ? ifadelerini kullandı.

Çağı yakalayan hizmetlerle Kocasinan´ı geleceğe taşımaya devam edeceklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, ?Yaşamak ve Yaşatmak için´parolası doğrultusunda spordan sanata, kültürden eğitime her alanda hizmet sunan Kocasinan Akademi´ye yeni tesis çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

Yaptığı yatırımlarla göz dolduran ve Kocasinan´a bu zamana kadar toplam 21adet modern tesis kazandıran Başkan Çolakbayrakdar, tüm Kayserilileri toplu açılış törenine katılmaya davet etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ