KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

ÖZHASEKİ: PROJELERİ BİRE BİR TAKİP EDİYORUM

"Bütün projeleri birebir takip ediyorum”

İÇ VE DIŞ HATLAR YENİ TERMİNAL BİNALARININ İHALE TARİHİ BELİRLENDİ

BÜYÜKKILIÇ: HAVAALANI İHALESİ ÖNÜMÜZDEKİ AY

BÜYÜKŞEHİR MECLİS TOPLANTISI’NDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘ETİK’ TALİMAT

MELİKGAZİ’NDEN VİRÜS MAĞDURU ESNAFA DESTEK

Melikgazi Belediyesi, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında mağdur olan ve mülkiyeti belediyeye ait iş yeri sahiplerine ödemeler konusunda yardımcı olacak.

MOBİLYA YÜKLÜ TIR ALEV ALEV YANDI

SÜRÜCÜ YANGINI BÜYÜK ÜZÜNTÜYLE İZLEDİ

İTÜ REKTÖRÜ DOĞA KOLEJİ’NDE

DOĞA KOLEJİ, ANADOLU’NUN HER KÖŞESİNDE OLACAK

ERCİYES ZİRVE TIRMANIŞINDA RAHATSIZLANDI

DAĞCIYI JAK TİMİ KURTARDI

HÜZÜNLÜ CENAZE

BOĞULARAK HAYATINI KAYBEDEN BABA VE ÇOCUKLARI SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU

4 ZANLI SUÇÜSTÜ YAKALANDI

DİREKSİYON HAKİMİYETİ KAYBOLAN ARAÇ REFÜJE GİRDİ

KAZAYI HAFİF ATLATTI

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ BARİYERE ÇIKTI

LÜKS CİP BARİYERE ÇARPTI

ERÜ’DE UZAKTAN EĞİTİM ÇALIŞTAYI

REKTÖR ÇALIŞ’TAN ONLİNE ÇALIŞTAY

VEKİL ÖZDEMİR, KREDİLERİ SORDU

KAYSERİ’DE KULLANILAN KONUT, TAŞIT VE İHTİYAÇ KREDİLERİNİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

İNCESU İÇİN ÇALIŞIYORLAR

BAŞKAN İLMEK: KARARLAR HAYIRLI OLSUN

HAYRA AÇILAN KAPI

BAŞKAN YALÇIN: KÖPRÜ VAZİFESİ YAPIYORUZ

KOCASİNAN’DA KIRSAL MESAİSİ

45 MAHALLENİN İHTİYACINA CEVAP VERİYORUZ

KOCASİNAN VEFA DESTEK GRUBU, 15 BİN AİLENİN YÜREĞİNE DOKUNDU                                                                                

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURULDU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Kocasinan Kaymakamlığı ile beraber oluşturulan Kocasinan Vefa Destek Grubu’nun Covid-19 sürecinde 15 bin aileye ulaştığını söyledi.

Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşların sağlığı ve huzuru için seferber olduklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Gerek şehrimizin huzuru gerekse halk sağlığı için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'müz ve Kaymakamlığımızla beraber oluşturulan Kocasinan Vefa Destek Grubu olarak bu süreçte 15 bin aileye ulaştık. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz sosyal yardımları daha da artırdık ve bu süreçte geliri azalan ailelerimize yardımlarımızı kesintisiz ulaştırıyoruz. Bunu yaparken de her bir ailenin kendi özelinde sessiz sedasız ihtiyaçlarını karşılayabilmenin çabası içerisindeyiz. Hemşehrilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle mesai mefhumu gözetmeksizin gece-gündüz demeden çalışan belediye personeline ve bu noktada emek veren herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında gönül köprüsü kuran Sosyal Market için ayrı bir parantez açan Başkan Çolakbayrakdar, bazı kriterlere göre belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşların giyim ihtiyaçlarının karşılandığını Sosyal Market’in yeniden hizmete sunulduğunu vurgulayarak, “Sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ve içinde bulunduğumuz süreçten dolayı kapalı olan Sosyal Market, normalleşme süreci kapsamında dezenfekte edilerek, hijyenik bir şekilde yeniden vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Sosyal Marketimiz, 3 yıla yakın bir süredir Kocasinan bölgesinde ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize hizmet vermektedir. Kocasinan Bölgesinde yaşamını sürdüren ve bazı kriterlere göre belirlenen vatandaşlar, ihtiyaçları ölçüsünde burada mağaza konforu içerisinde alışveriş yapabiliyorlar. İlçe sakinleri, ‘Dost Eli’ isimli karta yüklenen puanlarla Sosyal Market’ten ihtiyaçlarına göre istedikleri ürünleri alabiliyorlar. Bu vesileyle hemşehrilerimize sağlıklı ve iyi günlerde hizmet vermesini diliyor, bize destek olan tüm hayırseverlerimize şükranlarımı sunuyorum. ” ifadelerini kullandı.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ