KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

KOCASİNAN BELEDİYESİ ÇÖZÜM MERKEZİNDE YOĞUN MESAİ

Kocasinan Belediyesinin ?Siz Anlatın Biz Çözelim´ sloganıyla, ilçe sakinlerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için hayata geçirdiği Çözüm Merkezine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Kocasinan Belediyesinin ?Siz Anlatın Biz Çözelim´ sloganıyla, ilçe sakinlerine daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için hayata geçirdiği Çözüm Merkezine, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

Kocasinan Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Çözüm Merkezi, her gün yüzlerce vatandaşın talebini yerine getiriyor. Çözüm Merkezinin, vatandaşların ihtiyaç duyabileceği belediyecilik faaliyetlerine yönelik çalışmalarını bayram tatili süresince de devam ettirmesi Kocasinanlılar tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çolakbayrakdar, Çözüm Merkezini; bir yönetim tarzının sahaya yansıması olarak niteledi. Başkan Çolakbayrakdar ?Kocasinan Belediyesi olarak yapmış olduğumuz her proje insan odaklıdır. Çözüm merkezi de insan odaklı bir projemizdir. Kocasinan sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımızın, belediyeden beklentisi, isteği, talebi, önerileri ve dileklerini yansıtması noktasında Çözüm Merkezi büyük bir adımdır. Biz diyoruz ki; ?Kocasinan Belediyesine ve Başkana her türlü ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama belediyeyi, ilçe sakinlerimizle birlikte yönetme tarzıdır. Vatandaşlarımızın beklentilerini isteklerini ve taleplerini yerine getirebiliyorsak, vatandaşlarımızı mutlu edebiliyorsak yönetim tarzı olarak doğru bir yönetim sergiliyoruz demektir? ifadelerini kullandı.

Çözüm Merkezi´nin güler yüz ve hızlı çözüm anlayışıyla vatandaşın istek ve şikayetlerini aldığını ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, Çözüm Merkezine 10 günlük tatil boyunca toplam bin 124 çağrı geldiğini belirterek, ?Bin 124 çağrıdan 554´ü belediyemizin yetki ve sorumluluk alanıyla ilgili olup bu çağrılara ilişkin kayıtlar oluşturulup, tatil süresi içerisinde aciliyetine göre çözüme kavuşturulmuştur. Çözüm Merkezimizin bu çalışmasına yönelik vatandaşlarımızdan gelen teşekkür dönüşleri de bizleri ziyadesiyle memnun etti? diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinanlıların hak etmiş oldukları hizmetleri yerine getirebilmek için gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.