KOCASİNAN BELEDİYESİ AĞAÇLANDIRMA SEZONUNU AÇTI
HEDEF 100 BİN FİDAN ...
Tarih: 10.10.2017 17:21:35/ 351okunma / 0yorum

HEDEF 100 BİN FİDAN...

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ağaç dikim sezonuyla birlikte daha yeşil Kocasinan için Kocasinan Mahallesi´nde öğrencilerle birlikte ağaç dikti. Programda öğrencilerin sevgi seliyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, onlarla yakından ilgilenip, sohbet etti.

Kocasinan Belediyesi´nce düzenlenen etkinliğine, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´ın yanı sıra Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Hasbekli Hafız Mümin Akan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yusuf Özkaya, İş Adamı Erkut Korkmaz, okulun öğrencileri ve öğretmenleri katıldı.                                         

Etkinlikte konuşma yapan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha yeşil Kocasinan için bu yıl hedeflerinin 100 bin fidan olduğunu vurgulayarak, “Hava koşulları nedeniyle yazın ağaç dikilmediği için bahar mevsiminde başlattığımız ağaç dikimini, sezonun açılmasıyla yine devam ettiriyoruz. Amacımız Kocasinan´ı daha güzel ve daha yeşil bir hale getirmektir. Bu çerçevede geçen yıl olduğu gibi bu yılda daha yeşil Kocasinan için desteklerini devam ettiren Erkut Grup´a teşekkür ediyorum. Çevreci bir hassasiyetle daha güzel bir çevre oluşturmak için katkı sağlayanlarında hayırseverlik alanına gireceğini düşünüyorum. Çünkü; dikilen ağaçların gelecek nesillere miras olarak bırakılacak bir eser olarak gün yüzüne çıkacaktır” diye konuştu.                                 

Öğrencilere “Sizler büyüyen, güçlenen Türkiye´nin yapı taşlarısınız” diyen Başkan Çolakbayrakdar, “Sizler, daha büyük Türkiye için çalışıp, gayret gösteriyorsunuz. İnşallah hedeflerinize ulaşırsınız.  Kocasinan Belediyesi olarak yaptığımız yatırımlar sizler için çocuklarımız ve geleceğimiz içindir. Sizlerin daha güzel bir dünyada yaşayabilmesi için bu etkinlikleri düzenliyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, daha çevreci ve daha yeşil bir Kocasinan için çalışmaları artırarak devam edeceklerini belirterek sözlerini noktaladı.               

Hasbekli Hafız Mümin Akan Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yusuf Özkaya ise Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar´a teşekkür ederek, “2017-2018 eğitim-öğretim yılında yeni açılan okulumuzda toplam 450 öğrenci bulunmaktadır. Okulumuza katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu…              

Daha yeşil Kocasinan için ağaçlandırma çalışmasına katkı sağlayan iş adamı Erkut Korkmaz da sosyal sorumluluk faaliyetlerine herkesin destek vermesi gerektiğine dikkat çekerek, ülkemiz için belirli zamanlarda ağaçlandırma çalışmaları yürüttüklerini ifade etti.        

Konuşmaların ardından Başkan Çolakbayrakdar ile birlikte ağaç diken okulun öğrencileri büyük sevinç yaşadı. Dikilen ilk fidanlarında can suyunu ise Başkan Çolakbayrakdar verdi. Öğrencilerin Başkan Çolakbayrakdar ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından etkinlik sona erdi.      

Öte yandan, Kocasinan Belediyesi aşure dağıtımına da hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün Sadiye Nuhoğlu Orta Okulu öğrenci ve velilerine aşure ikram eden Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayraktar´a  Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk de eşlik etti. Geleceğin büyükleri ile yakından ilgilenen Başkan Çolakbayrakdar onlara kendi elleri ile aşure dağıttı…


Video Tarihi: 10.10.2017 17:21:35

Kaynak: KURUM BÜLTENİ

RUSYA´NIN İNTERNET FENOMENLERİ TALAS´TA
RUSYA´NIN İNTERNET FENOMENLERİ TALAS´TA
Talas Belediyesi, Kayseri Erciyes A.Ş´nin davetlisi olarak Kayseri´ye gelen Rus sosyal medya fenomenlerini Talas´ta ağırlayarak ilçeyi gezdirdi.
ASDEP DARA DÜŞENİN AİLESİ OLUYOR
ASDEP DARA DÜŞENİN AİLESİ OLUYOR
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, Aile ve Sosyal Destek Programı (ASDEP)´nın dara düşenler için adeta aile olduğunu söyledi.
SURİYELİ SAĞIR KARDEŞLER
SURİYELİ SAĞIR KARDEŞLER
GÜVERCİNLERİNİN SESİNİ DUYMAK İSTİYOR ...
DEVELİ KAYMAKAMI MURAT DURU,
DEVELİ KAYMAKAMI MURAT DURU,
"BİRLİK VE BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR "
ANA CADDELERDE ASFALT ÖNCESİ HAZIRLIK DEVAM EDİYOR
ANA CADDELERDE ASFALT ÖNCESİ HAZIRLIK DEVAM EDİYOR
Develi Belediyesinin Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüteceği ana caddelerdeki asfaltlama öncesi hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.
NÜFUS KAYITLARINDA YENİ DÖNEM
NÜFUS KAYITLARINDA YENİ DÖNEM
ÜÇ İSİMDEN FAZLASI KOYULAMAYACAK …
ULAŞIM A.Ş.´DEN ÖĞRENCİLER İÇİN 5 NOKTADA KART İŞLEMİ
ULAŞIM A.Ş.´DEN ÖĞRENCİLER İÇİN 5 NOKTADA KART İŞLEMİ
Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. öğrencilerin indirimli kartlarını kolayca alabilmeleri ve mevcut kartların vizelerini yaptırmaları için altı ayrı noktada işlem yapıyor. Erciyes Üniversitesi içerisinde bulunan iki ayrı gişede kart işlemleri birkaç dakikada gerçekleştiriliyor.
İNCESU BELEDİYE BAŞKANI ZEKERİYA KARAYOL
İNCESU BELEDİYE BAŞKANI ZEKERİYA KARAYOL
MUHTARLAR GÜNÜNDE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ ...
KAÇEM, 2017 YILI ÖZEL PROJELER KATEGORİSİNDE ÖDÜL ALDI
KAÇEM, 2017 YILI ÖZEL PROJELER KATEGORİSİNDE ÖDÜL ALDI
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Kadın Çiftçiler Eğitim ve Üretim Merkezi (KAÇEM) Projesi 2017 yılında Fark Oluşturan Özel Projeler kategorisinde ödül aldı.
BEŞ YILDIZLI GENÇLİK MERKEZİ
BEŞ YILDIZLI GENÇLİK MERKEZİ
Büyükşehir Belediyesi, Talas´taki tarihi Amerikan Koleji binasını restore ettirerek Türkiye´de örneği olmayan bir gençlik merkezi haline getirdi.
BÜYÜKŞEHİR HER YERDE, AYNI KALİTEDE
BÜYÜKŞEHİR HER YERDE, AYNI KALİTEDE
BAŞKAN ÇELİK, AKKIŞLA´DA YAPILAN ASFALT VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ.
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,
BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR,
MİTHATPAŞA SAKİNLERİYLE BİRLİKTE ...
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ,
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ,
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASINI ZİYARET ETTİ .
DEVELİ´DE ARAMA KURTARMA KÖPEKLERİNİN GÖSTERİSİ
DEVELİ´DE ARAMA KURTARMA KÖPEKLERİNİN GÖSTERİSİ
ÖĞRENCİLERİ HAYRAN BIRAKTI ...
AİLE VE TOPLUM HİZ. GEN. MÜD.YRD. TAŞKESTİ,
AİLE VE TOPLUM HİZ. GEN. MÜD.YRD. TAŞKESTİ,
“YILDA 600 BİN ÇİFT EVLENİRKEN, 200 BİN ÇİFT DE BOŞANMAK İSTİYOR ”
SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Resmi İlanlar

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kayseri
22 Ekim 2017 Pazar
Bugün
Güneşli
22 °C
2 °C
Pazartesi
Güneşli
22 °C
3 °C
Salı
Bulutlu
21 °C
5 °C
1. LİG

 
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

/resimler/2017-9/7/1139320060307.jpg
KANALIMIZA
ABONE OL