KGGD CUMHURİYET MEYDANINDA KUR´AN-I KERİM VE TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI
ÖZDEMİR: MHP MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE SEÇİMLERDE BAŞARI SAĞLAYACAKTIR
Tarih: 11.6.2018 17:50:59/ 974okunma / 0yorum

Kayseri Genç Girişimciler Derneği (KGGD) tarafından Kadir Gecesi münasebetiyle Cumhuriyet Meydanında vatandaşlara Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ile MHP İl Başkanı Serkan Tok´un da katılımı ile 5 bin kandil simidi, Kur´an-ı Kerim ve Türk Bayrağı dağıtıldı.

Programa katılarak vatandaşlara kandil simidi, Kur´an-ı Kerim ve Türk Bayrağı dağıtan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili 1.Sıra adayı İsmail Özdemir ise yaptığı açıklamada " Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy´a böylesine anlamlı bir program düzenlediği için teşekkür ediyorum.  Tüm İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyorum. Vatandaşlarımız büyük bir ilgi gösterdi. Umarım gecenin feyzinden yararlanmış oluruz." dedi.

Seçim çalışmaları hakkında da bilgiler veren Özdemir, “ Ramazan ayında olmamıza rağmen Allah yardım ediyor. Elimizden geldiği kadarıyla seçim yasaklarının başlayacağı 23 Haziran günü saat 17:00´ye kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  Milletimizin teveccühü ile Kayseri´de MHP´nin kalıcı bir başarı sağlayacağını düşünüyorum. Kiminle konuştuk isek bizler bunun artçıl bazlı tepkilerini yerinde gözledik. Vatandaşlarımızın bize ve Genel Başkanımıza büyük bir teveccühü var. Yorulmak nedir şükür ki bilmiyoruz. Başkalarının oluşturduğu gündemler MHP´yi ilgilendirmiyor. MHP kendi gündemi ile inandığı değerler ve ilkeler ile Genel Başkanımızın koyduğu ölçüler doğrultusunda yoluna devam ediyor." diye konuştu.

KGGD´nin düzenlediği etkinlikte vatandaşlara dağıtılan 5 bin adet kandil simidi, Kur´ın-ı Kerim ve Türk bayrağı yoğun ilgi üzerine kısa sürede tükendi. Vatandaşlar yapılan etkinlikten memnun olduklarını belirterek Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy, Milletvekili Adayı İsmail Özdemir ve İl Başkanı Serkan Tok´a teşekkür ettiler.
Video Tarihi: 11.6.2018 17:50:59
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
20 Ocak 2019 Pazar
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL