KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

VALİ GÜNAYDIN, VİRÜS TABLOSUNU DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ LİBYA’YA GİTTİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN YILDIRIM BEYAZIT'A BİR CAMİİ DAHA

ERKİLET BULVARI, YENİ BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK

KASKİ’DEN YEŞİLHİSAR’A 4 MİLYON 700 BİN TL’LİK YATIRIM

5. BİLİM ŞENLİĞİ 8 BİN KİŞİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYSERİ VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN:  "BU MİRASI KORUMAK İÇİN GEREKİRSE ŞEHİT VE GAZİ OLMAYA  HEPİMİZ HAZIRIZ"  

BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

MELİKGAZİ’DE 1 ADET ECZANE İHALE İLE KİRAYA VERİLECEK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

TALAS BELEDİYESİ’NDEN  ‘DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

HACILAR’DA YILIN AHİSİ MUSTAFA ÖZEL, AHİLİK KAFTANI GİYDİ ÖZDOĞAN: “KAYSERİ AHİLİK’TE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”

KÜBRA PARADİSE BALO VE DÜĞÜN SALONU HİZMETE AÇILDI

NARKOTİK DEDEKTİFLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMEDİ  UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI  

BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ MUHTEŞEM TÖRENLE AÇILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN 'GAZİLER GÜNÜ' MESAJI

Gürkan Ofis Mobilyaları

KGC BAŞKANI KÖSEDAĞ: “GAZETECİ TOPLUMUN AYNASIDIR”

Gazeteciler Cemiyeti Yönetimince 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı vesilesi ile gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ “Bizler bir nevi kamu hizmeti yürütüyoruz. Gazeteci toplumun aynası, gözü kulağıdır. Bu bilinçle hareket ediyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Gazeteciler Cemiyeti Yönetimince 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı vesilesi ile cemiyet hizmet binasında gerçekleştirlen etkinliğe, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman ve ilimizde görev yapan mensupları iştirak etti.

Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ etkinliğin başlangıcında yaptığı konuşmada gazeteciliğin zor bir meslek olduğuna dikkat çekip bir nevi kamu hizmeti yürütüldüğünü vurgulayarak şunları kaydetti “Bir nevi kamu hizmetidir gazetecilik. Toplumun aynası, gözü kulağıdır. Bu bilinçle hareket ediyoruz. Gazeteciler olarak sırtımızda nasıl bir yük olduğunun bilincindeyiz. Gazeteciler zor şartlar altında meslek hayatlarını sürdürmektedirler. Hakeza basın camiasının içerisindeki tüm çalışanlar maddi imkansızlıklardan yakınmaktadır. Basın kuruluşlarının ve basın sektöründe çalışanların sorunları çözülmeden bir basın bayramından söz etmemiz mümkün olamaz.”

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş’da dört ayaktan oluşan demokraside en önemli faktörlerden birisinin basın olduğunu vurgulayarak “Basının kendi ayakları üzerinde kalabilmesi ve ekonomik özgürlüğüne kavuşabilmesi lazım. Bu da ancak yürütmeyi ellerinde tutanların çıkaracakları kanunlar ve desteklemeleri ile olabilir” değerlendirmesinde bulundu.

Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu ise “Gecesini gündüzüne katan basın mensuplarının bu güzel gününü tebrik ederim. Tarafsız ve ilkeli bir anlayış ile mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, meslek ahlakını gözeterek hak ve adaletten şaşmayan tüm gazetecilerimizin ve basın mensuplarımızın '24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutluyorum." İfadesini kullandı.

Basın Bayramı vesilesi ile bir araya gelme fırsatı yakalayan medya mensupları gün boyu sohbet edip, hasret giderme fırsatı yakaladı.