KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BÜNYAN'DA SİLAHLI KAVGA

MERMİ İSABET EDEN İKİ KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

KAYSERİSPOR’DAN ‘10 NUMARA’ TRANSFER

SARI-KIRMIZILI EKİP, AVRAMOVSKİ’Yİ TRANSFER ETTİ

BAL’DA İLİMİZ 4 TAKIM TEMSİL EDİLECEK

TALAS, YAHYALI, DEVELİ VE BELSİN BAL’DA MÜCADELE EDECEK

KAYSERİSPOR’DA ŞOK İSTİFA

ASBAŞKAN TOKGÖZ VEDA ETTİ

GÜNDEM TRANSFER YASAĞI

GÖZBAŞI: 1-2 GÜN İÇERİSİNDE TRANSFER TAHTAMIZI AÇACAĞIZ

BEKTAŞ, RESMEN KAYSERİSPOR’DA

TECRÜBELİ HOCA, 3 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

ASLAN VE KARTAL’DAN 4+1 FORMÜLÜ

SARI-KIRMIZILI EKİBE, MENSAH İÇİN YENİ FORMÜL

VOLEYBOL 1.LİG KADINLAR FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

OSB TEKNİK KOLEJİ, B GRUBU’NDA MÜCADELE EDECEK

VOLEYBOL 1.LİG ERKEKLER FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

MELİKGAZİ BELEDİYE, A GRUBU’NDA MÜCADELE EDECEK

'SPORUN DEVLERİ BULUŞUYOR' ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

CEO ALPASLAN BAKİ ERTEKİN YILIN SPOR ADAMI ÖDÜLÜNÜ ALDI

KAYSERİSPOR, SÜPER LİG’DE DEVAM EDECEK

21 TAKIMLI SÜPER LİG OLACAK

KAYSERİSPOR’A CÜNEYT ÇAKIR DARBESİ

HES KABLO KAYSERİSPOR 1-2 TRABZONSPOR

YAZIKLAR OLSUN BU HALE GETİRENLERE!

BAŞAKŞEHİR 1-0 H.K.KAYSERİSPOR

SÜPER LİG’DE PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ

BAŞAKŞEHİR-KAYSERİSPOR MAÇI, PAZAR SAAT 21:00’DA

YÜRÜYEREK ANCAK BU KADAR

H.K.KAYSERİSPOR 1-1 GAZİANTEP FK

ENDER ÜNLÜ’DEN AYHAN AVCI’YA TEŞEKKÜR

MERSİN’DE DÜNYA’YA ÖRNEK TESİS YAPTIK

Anahtar Kelimeler: KAYSERİSPOR’ ADAYI BERNA GÖZBAŞI

KAYSERİSPOR’UN TEK ADAYI BERNA GÖZBAŞI

BÜYÜKKILIÇ’IN DA KATILIMI İLE GÖZBAŞI’NIN ADAYLIĞI AÇIKLANDI

İstikbal Mobilya Kayserispor’da yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurul için tek adayda karar kılındı. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da katılımı ile yapılan toplanda İş İnsanı Berna Gözbaşı’nın adaylığı duyuruldu.

İstikbal Mobilya Kayserispor’un 30 Kasım’da yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurulu öncesinde tüm paydaşlar tek isim üzerinde karar kıldı ve İş İnsanı Berna Gözbaşı’nın adaylığı, yapılan toplantı ile spor kamuoyuna duyuruldu.

Kayserispor Tesisleri’nde yapılan toplantıya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kayserispor Kulüp Eski Başkanı Erol Bedir, Teknik Direktör Bülent Uygun ve yeni başkan adayı Berna Gözbaşı katıldı.

Yapılan toplantının ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şöyle dedi:

“Bu güzel günde, büyük bir güzelliği paylaşmak adına buradayız. Başarılı, girişimci ve Türkiye’nin takdirini kazanmış bir isim Berna Gözbaşı, Kayserispor Kulüp Başkanlığı’na aday olarak aramızda yer alıyor. Elbette tamamlanması gereken bir süreç var. Biz, şimdiden değerli başkanımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Hep birlikte şehir sahip çıkacak. Şehrimizin tüm paydaşlarıyla, takımımıza sahip çıkacağız. Hep beraber Kayserispor’un yanındayız. Kayserispor’un başkanı olacağına inandığımız Berna hanımın yanındayız. Adaylığını burada paylaşıyoruz. Desteklerimizi hiçbir zaman esirgemeyeceğiz.”

Başkan adayı olduğunu açıklayan İş İnsanı Berna Gözbaşı, şunları kaydetti:

“Benim için çok değerli bir görev olacak. Bugüne kadar değişik görevler aldım ama Süper Lig’de kulüp başkanı olabilmek çok onurlu bir görevdir. 2 yıldır Erol Başkanımın daveti ile çeşitli görevlerde bulundum. Geldiğimiz süreçte, olağanüstü genel kurul kararı alındı. Şehrimizin büyüklerinin istediği üzerine başkan adayı oldum. İnşallah Kayserispor’u daha iyi yerlere getirmek için mücadele edeceğim. Yalnız olmayacağımızı biliyorum.”

Berna Gözbaşı’nın adaylığını hayırlı olması temennisinde bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız, şunları söyledi:

“Kayserimizin her halinde yanındayız. Kayserisporumuz biraz sıkıntılı bir süreç yaşıyor ve bu süreci hep beraber aşacağız. Yaptığımız istişareler sonucunda, Berna hanımla ilgili herkes olumlu görüş bildirdi. Kendisi Türkiye’ye ispatlamış bir kişidir. Kayserispor’un ileriye gitmesi anlamında yanında olacağımızı buradan söylüyoruz. Bülent hocamın da Kayserispor’a yapacağı katkıları kabullenmiş durumdayız. Kayserispor daha başarılı yerlerde olacaktır. Kayseri’nin spor alanında da çok güçleneceğine inanıyorum. Kayserispor’a destek olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Kayserispor’un Türkiye’ye örnek olduğuna dikkat çeken Teknik Direktör Bülent Uygun, şu ifadelere yer verdi:

“Kayserisporumuzun, camiamızın büyüklüğü taraftarımızla bütünleştiğinde çok daha iyi yerlerde olduğunu biliyoruz. Bugün de görüyorum ki Kayserisporumuzun sevenleri hep beraber birlik olmuş durumdayız. Türkiye’ye örnek olmuş bir camiadan bahsediyoruz. İlk stadyumları malum Kayseri’de hayata geçirmiştik. Kayserispor, hep zirveyi oynayan ve bu zirvede bulunan bir takımken maalesef futbolun içinde bazen aksaklıklar olabiliyor. O krizin getirmiş olduğu problemleri yaşamıştık ama yine beraberce el ele verip bu durumdan çıkacağız ve bu durumdan çıkmamıza vesile olan başta Haseki Bakanımız olmak üzere, Taner Bakanımıza, Belediye Başkanımız Memduh Bey’e ve şu anda Türkiye’de ilk olan bayan başkanla çalışmak da bana şeref oluyor. Berna Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İnanıyorum ki, inananlar, inandıklarını başarmıştır. Kader, gayrete aşıktır, biz de gayret edeceğiz. El birliği ile Kayseriporumuzu bu sezon ligde bırakacağız. Önümüzdeki sezonlarda da inanılmaz derecede hem Avrupa’da hem de tarihi başarılar elde ederek yücelteceğiz. Taraftarımızdan dualarını, desteklerini esirgememelerini istiyoruz, onlardan Allah razı olsun.”

Toplantıda yer alan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise şöyle dedi: “Bugün burada Kayserispor için bir araya geldik. Bu nedenle çok mutluyum. Benim için önemli olan Kayserispor’un ligde kalmasıdır. Sonraki yıllarda da başarılı olmasıdır. Kimsenin bu kulüp üzerinden şahsi bir hesap yapma durumu olmaması gerekir. Önemli olan şehrimizin emn büyük markası olan Kayserispor’un belli bir yerlerde olması ve Kayserispor’un ligde kalmasıdır. Berna hanım, girişimci yapısı ile bu işi yapabilecek ve işi yaparken de toparlayıcı bir kişi olacaktır. Şehrimizin için hayırlı ve uğurlu olsun.”

HABER: Şevket Tekin


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ