KAYSERİSPOR´A DEV SPONSOR TAKVİYESİ
BOYDAK HOLDİNG İLE İSİM HAKKI SPONSORLUK ANLAŞMASI YAPILACAK
Tarih: 28.12.2018 17:07:37/ 1096okunma / 0yorum

İlk yarıyı mali sıkıntılarla kapatan Kayserispor´a dev sponsor takviyesi yolda. Boydak Holding ile isim sponsorluk anlaşması yapılacak.

Spor Toto Süper Lig´in ilk yarısında ekonomik sıkıntılar içerisinde 19 puan toplayabilen Kayserispor, aynı problemleri ikinci yarıda yaşamamak adına girişimlerini sürdürüyor. Sarı kırmızılı ekip, ligin ikinci yarısı için isim hakkını vermek, karşılığında da önemli bir rakamı kasasına koyarak oyuncularına karşı mali yükümlülüğünü yerine getirmek istiyor.

İmzalar Kayserispor Başkanı Erol Bedir, ligin ikinci yarısı için sarı kırmızılı takıma nefes aldıracak bir anlaşmaya imza atmaya hazırlanıyor. Kayserispor, Boydak Holding ile sezon sonuna kadar geçerli olmak kaydıyla isim sponsorluğu anlaşması yapacak. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, konuyla ilgili olarak, şöyle dedi: “Boydak Holding CEO´su sayın Alpaslan Baki Ertekin ile görüştük. Kendisi gayet sıcak baktı. Ancak gerekli merciler ile görüşüp onay aldıktan sonra resmi adımlar atılabilecek. Yarım sezonluğuna Kayserispor ismine sponsorluk anlaşması yapmaya hazırlanıyoruz. Önümüzdeki hafta ciddi adımların atılacağını düşünüyorum.”

Başkan Bedir, sponsorluk anlaşması çerçevesinde Kayserispor isminin önüne Bellona veya İstikbal isminin getirileceğini buna karşılık da bir ödeme alınacağını ifade ederek, ismin ve miktarın da önümüzdeki hafta netleşeceğini sözlerine ekledi.

Haber: Şevket Tekin
Kaynak: SPOR SERVİSİ

Anahtar Kelimeler: KAYSERİSPOR SPONSOR TAKVİYESİ
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL