KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR, HATAY’A GİTTİ

GELENEKSEL SPORLAR BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ AÇILDI

OKÇULARDAN BÜYÜKŞEHİR’İN TESİSİNE TAM NOT

BELLONA KAYSERİ BASKETBOLDA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

KAYSERİSPOR KAPILARINI DIŞ DÜNYAYA KAPATTI

SÜPER LİG’DE 5.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

TALASGÜCÜ’NDE TRANSFER ÇALIŞMALARI SONA ERDİ

GAMZE DEMİRCİ OLİMPİK KADRODA

SİLVİU LUNG KALESİNİ GOLE KAPATTI

KAYSERİSPOR ‘KARAMAN’ İLE FARKLI

KAYSERİSPORLU CAROLE, HATAY MAÇI ÖNCESİ KONUŞTU

ŞAMPİYONLARDAN KABAKCI’YA ZİYARET

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE HİZMET İÇİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

MELİKGAZİ TAEKWONDO TAKIMI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

KAYSERİSPOR’DA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

HİKMET KARAMAN’DAN MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

Anahtar Kelimeler: KAYSERİSPOR SEZON FORMALARINI TANITTI
Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYSERİSPOR, YENİ SEZON FORMALARINI TANITTI

FORMA TANITIMINDA OTİZME DİKKAT ÇEKİLDİ

Yukatel Kayserispor, yeni sezon formalarını düzenlediği toplantı ile kamuoyuna tanıttı. Yeni sezonda formalarda Selçuklu motifi kullanıldı.

Kayserispor Kulüp Tesisleri’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğretim üyelerinden Dr.Erhan Yoska, Kayseri Otizm Derneği Başkanı Kısmet Seken, Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Yasin Günlü ve davetliler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı yaptı. Gözbaşı, konuşmasında şöyle dedi: “Süper Lig’de bir takımsanız, birinci hedefiniz sahada yer alarak 3 puan almaktır. Bizler iki yıldır sosyal sorumluluk projelerine de destek oluyoruz. Geride kalan sezonda Erciyes’e dikkat çekerek formamızı hazırladık. Bu yıl geride kalan sezonda olduğu gibi Kayserispor’a gönül verenlerin katkısıyla formamızı hazırladık. 3 forma öne çıktı. Erciyes ve Otizmin renklerini bir araya getiren mavi rengi, formamızın rengi yaptık.”

Forma tanıtım toplantısına, otizme dikkat çekmek amacıyla Kayseri Otizm Derneği Başkanı Kısmet Seken, Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Yasin Günlü de katıldı ve otizmli çocukların sıkıntılarını dile getirdi. Toplantıda yer alan Erciyes Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü öğretim üyelerinden Dr.Erhan Yoska da formalara işlene Selçuklu motifi ve ortaya çıkışı hakkında davetlilere bilgiler aktardı.

Forma tanıtım toplantısı, oyuncular Bernard Mensah, İlhan Parlak, Doğan Alemdar ve Gökhan Sazdağı’nın yeni formalarla poz vermesinin ardından son buldu.

Haber: Şevket Tekin