KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÇİFT AŞILI VATANDAŞA KARANTİNA YOK

"EN UFAK GRİP BELİRTİSİNDE DAHİ ECZANEDEN ÖNCE HASTANEYE GİDELİM"

BÜYÜKŞEHİR’DEN İLK YARDIM SERTİFİKA YENİLEME EĞİTİMİ

VAKA SAYILARINDA EN ÇOK ARTIŞ OLAN KAYSERİ'DE BAŞKAN UYARDI

KORONA VİRÜSTE 'ÇOCUK' KORKUSU

KAYSERİ’DE COVİD 19 VAKA ARTIŞI HIZ KESMİYOR

MOBİL SAĞLIK EKİPLERİ DAĞ, TEPE DEMEDEN VATANDAŞLARI AŞILIYOR

LİSE ÖĞRENCİSİ ZORLU YOĞUN BAKIM SÜRECİNİ ATLATTI

SİVRİSİNEK LARVALARINDA BİLİNMEYEN TEHLİKE

KAYSERİ PANDEMİDE 4. DALGAYI YAŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR, DMD HASTALIĞINA KAYITSIZ KALMADI,

GECE AŞISI YÜREKLERE SU SERPTİ

TURKOVAC’TAN GÜZEL HABER

YOĞUN BAKIMLARI AŞISIZLAR DOLDURUYOR

KAYSERİ BİR KEZ DAHA COVİD 19’A TESLİM Mİ OLUYOR?

HASTANELERE RANDEVUSUZ GELMEYİN

Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYSERİ´NİN YENİ SAĞLIK MÜDÜRÜ ATANDI

YRD. DOÇ. DR ALİ RAMAZAN BENLİ KOLTUĞUN YENİ SAHİBİ OLDU...

Kayseri  İl Sağlık Müdürlüğü  koltuğunun yeni sahibi belli  oldu? Yahyalı  doğumlu  olan ve  Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimliği´ne kısa süre önce  atanan Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli koltuğun yeni sahibi oldu.  Çiçeği burnunda il müdürünün önümüzdeki  günlerde  ilimize gelerek  görevi devir  alacağı öğrenildi?

Hastaneler Genel Sekreterliği ile Halk Sağlığı Müdürlüğü´nün lağvedilerek  sağlık hizmetlerinin tek elde  toplanmasının  ardından  İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna kimin oturacağı  merakla beklenirken,  koltuğun yeni sahibinin  Yrd. Doç. Dr Ali Ramazan Benli olduğu öğrenildi? Yahyalı doğumlu  olan ve 2016 yılı Ocak ayında başlatılan ?Teröre karşı duran vatansever akademisyenler´ kampanyasına imza koyan  bin akademisyenden biri  olan Yrd. Doç. Dr. Benli´nin kısa süre sonra ilimize gelerek görevi devralacağı belirtildi?

2001 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi´nden mezun olan ve Yahyalı İlçesi´nde iki yıla yakın pratisyen hekim olarak görev yapan yeni İl Müdürü Benli 2005 yılında Vakıf Guraba Hastanesi´nde aile hekimliği bölümüne başladı? İstanbul´da, kaput tedavisi, palyatif bakım, evde bakım ve şeker hastalığına karşı mücadele konularında aldığı eğitimlerle kendini  geliştirdi? 2013 yılında Karabük Üniversitesi´nde akademisyen olarak çalışmaya başlayan ve Karabük´te aile hekimliği ve palyatif bakım servisini kuran Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli kısa süre önce Darıca Farabi Devlet Hastanesi  Başhekimliği´ne atanmıştı?

2016 yılı Ocak ayında başlatılan ?Teröre karşı duran vatansever akademisyenler´ kampanyasına imza koyan  bin akademisyenden biri  olan Yrd.Doç.Dr. Benli´nin kısa süre sonra  ilimize gelerek  görevi devralacağı öğrenildi?

Öte yandan, yeni Sağlık Müdürü Benli´nin babasının  eski İl Genel Meclisi´nin Ak Partili  üyesi Hasan Hüseyin Benli olduğu da gelen bilgiler arasında yer aldı?