KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

MHP İL TEŞKİLATI’NDAN İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

BAŞKAN ÇOPUROĞLU İL BAŞKANLARI KAMP PROGRAMINA KATILDI

AK KURMAYLARDAN ERCİYES’TE İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU MAZLUMDER HEYETİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ HACILAR İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

ÖZER:“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDET SON BULMALI”

ÇOPUROĞLU GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

ÖZHASEKİ:“TÜRKİYE’NİN ELİNİN EN GÜÇLÜ OLDUĞU ZAMANDAYIZ”

ÖZHASEKİ'DEN TÜFAD'A ZİYARET

MHP KAYSERİ İL TEŞKİLATI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKANLIĞI BURSA’DA BİR İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ MUŞ’TA

MHP İL BAŞKANI TOK’DAN KTO’YA ZİYARET

ÖZHASEKİ: “MUHALEFETİN SIRTI YERDEN KALKMIYOR”

ÖZHASEKİ, BAKANLAR İLE KAYSERİ’Yİ GÖRÜŞTÜ

ÇOPUROĞLU: “‘İHRACAT TEMSİLCİLERİ’ AŞI ÖNCELİĞİ ARAYIŞINDA “

Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYSERİ, CUMHURBAŞKANI’NI AĞIRLAMAYA HAZIR

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştiraki ile 24 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirecek.

Hafta boyunca kongre hazırlıklarını sürdüren Kayseri İl Teşkilatı kongre saati için geriye sayıma devam ederken İl Başkanı Şaban Çopuroğlu medya mensuplarının karşısına geçerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti ve kongrenin yol haritası ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu kongrenin gerçekleştirileceği Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nda ilimiz medya mensuplarının karşısına geçerek güzel bir kongre için hazırlıkların devam ettiğini, stadyumda yer alan 32 bin koltukta kimlerin yer alacağını belirlediklerini duyurdu.

Hazırlık sürecinde Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ettiklerini vurgulayan İl Başkanı Çopuroğlu, kongreye katılacak kişilerin de hijyen, maske ve mesafe konularına uyması gerektiğinin altını çizdi.

Sözlerini noktalarken kongrede koreografi çalışmalarının yapılacağını belirten İl Başkanı Çopuroğlu, "Teşkilatımızı tanıtıcı çalışmalarımız olacak, tezahüratlarımız olacak, bunlarla alakalı her türlü detayı düşündük. Kongre ekibimizi oluşturduk. Kimin hangi ilçeden gelip, hangi kapıdan stadyuma gireceğini bile düşündük. Kongre, Kayseri için ayrı bir anlam ifade ediyor. Türkiye'deki ilk büyükşehir kongresi bizim ki olacak. Cumartesi günü 12.00 itibariyle stadyumda toplanmaya başlayacağız. Kongrenin ardından Talas ilçesinde anahtar teslim töreni yapılacak. Cumhurbaşkanımız bir süre daha şehrimizde kalacak ve kentten ayrılacak. Ben 812 gündür il başkanlığı görevini yapıyorum, bu sürede Sayın Cumhurbaşkanımızın Kayseri'yi 4. ziyareti olacak. Bundan sonraki süreçlerde inşallah daha fazla ziyaretlerini temsil edecek atmosferi sağlarız diye düşünüyoruz." İfadesini kullandı.