KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ALO 153 VE BEYAZ MASA KİTAP FUARI’NDA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN DEVELİ VE ERCİYES ZİYARETİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI’NA 3 GÜNDE 214 BİN 610 ZİYARETÇİ

PALANCIOĞLU TEMA VAKFI YÖNETCİLERİNİ AĞIRLADI

ŞEHRİMİZE İKİ PRESTİJLİ PROJE...

GENÇLİK MECLİSİ’NDEN KÖY OKULLARI İÇİN KİTAP KAMPANYASI

BÜYÜKŞEHİR’İN ELEKTRİKLİ OTOBÜSLERİNDEN BÜYÜK TASARRUF VE KARBONDİOKSİT AZALTIMI

KASKİ İNLİÖREN’İN SU SIKINTISINI ÇÖZDÜ

BAŞKAN PALANCIOĞLU MEMUR-SEN ENGELLİLER KOMİSYONU İLE BİR ARAYA GELDİ

KOCASİNAN'DAN SOĞUK HAVADA SICAK ÇORBA İKRAMI

BAŞKAN ÖZDOĞAN “GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ”

KAYSERİ KİTAP FUARI’NA ZİYARETÇİ AKINI  

TÜRKİYE'DE BİR İLK; DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ AV. MEHMET ALTUN ORTAOKULU’NUN TEMELİ ATILDI

TALAS OSMAN-NEYİRE AKGÖZ ASM HİZMETE GİRDİ

METE YARAR’DAN VALİ GÜNAYDIN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Gürkan Ofis Mobilyaları

KAYSERİ ÜLKÜ OCAKLARI İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Kayseri Ülkü Ocakları mübarek Ramazan ayında düzenledikleri iftar programında davetliler ve eşleri bir araya gelerek hasret giderdi.

Kayseri Ülkü Ocakları mübarek Ramazan ayında düzenledikleri iftar programında davetliler ve eşleri bir araya gelerek hasret giderdi.

Kayseri Ülkü Ocakları´nın düzenlemiş olduğu iftar programına, MHP MYK üyesi Serap Şule Kalın, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Taşmedreseli Ülkücüler Başkanı Mustafa Karatoprak, Ülkücü Şehitlerin aileleri, İl Ocak yöneticileri ve aileleri, ilçe Ocak başkanları ve aileleri ile geçmiş dönem İl Ocak Başkanları ve aileleri katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Kayseri Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Çolak; ?Birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu düzenlediğimiz her programda dile getiriyoruz. Bu yüzden bizleri kırmayıp, davetimize icabet eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Ülkücü hareket 60 yıllık köklü bir geçmişi olan merhum Başbuğ Alparslan Türkeş´in kurmuş olduğu kutlu bir ocaktır. Bizler bugün bu davanın bayrak taşıyıcıları, bekçileriyiz. Ülkücü hareket hiçbir zaman yılmayacak yıkılmayacaktır. Bir arada olduğumuz sürece her türlü engeli önümüzden kaldıracağımıza şüphem yoktur? diye konuştu. Başkan Çolak konuşmasının ardından eski il ocak başkanlarını sahneye davet ederek birlik mesajı verdi ve hatıra fotoğrafı çekindi.

Davetliler ve aileleri ile yakından ilgilenen Başkan Çolak, tek tek masaları gezerek görevde bulunan yöneticilerin ailesine göstermiş olduğu fedakarlıktan ötürü teşekkür etti. Programda son olarak Kayseri Ülkü Ocakları yönetimine İl Başkanı Volkan Çolak´ın plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.