KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Anahtar Kelimeler: -’ KABUL
Gürkan Ofis Mobilyaları

KAY-GRUP’UN KABUL GÜNÜ

“BAŞSAĞLIĞI” VE “HAYIRLI OLSUN” TEMENNİSİNDE BULUNDULAR

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi ve Hacılar Belediyesi Başkanı Bilal Özdoğan medya grubumuzu ziyaret ederek “Başsağlığı” ve “Hayırlı Olsun” temennisinde bulundular. 

Kay Grup’a taziye ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi ve Hacılar Belediyesi Başkanı Bilal Özdoğan ayrı ayrı medya grubumuzu ziyaret ettiler.  Kay Grup Genel Yayın Yönetmeni Sami Dayangaç tarafından ağırlanan başkanlar yakın zaman önce hayatını kaybeden Kaygurup eski Yayın Yönetmeni Veli Altınkaya için “Başsağlığı” dileklerini iletip, yeni Yayın Yönetmeni Sami Dayangaç’a “Hayırlı Olsun” temennisinde bulundular.

İlk ziyareti Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy gerçekleştirdi.  Başkan Gülsoy Veli Altınkaya’nın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirip, Dayangaç’a başarılar dileyerek “Öncelikle tebrik ediyorum yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Geçmişteki tecrübeli çalışmalarınızdan dolayı burada da başarılı olacağınızdan dolayı inancım sonsuz. Kayseriye kayseri basınına katkı vereceğinizden eminiz. Tebrik ediyorum Allah utandırmasın. Rabbim başarıları kılsın diyorum. Aynı zamanda rahmetli veli abimizi rahmetle anarken başsağlığı diliyoruz. Onun aynı çizgisinden daha da üstüne koyarak geçeceğinizden eminim başarılar diliyorum.” ifadesini kullandı.

KAYSO Başkanı Mehmet  Büyüksimitçi’de “Hem başsağlı dilemek hem de hayırlı olsun ziyareti için geldik. Çok kıymetli abimiz Veli Altınkaya abimizi maalesef kaybettik. Büyük insanların gidişi hepimizi üzüyor. Veli Altınkaya, asıl dünyaya intikal etti. Başını sağ olsun. Diğer taraftan da hayat devam ediyor. Veli abinin yerine de sizin gelmeniz, bizleri mutlu etti. Allah hayırlı ve uğurlu etsin. Allah utandırmasın. Hayırlı görevleriniz olsun. Basın önemli bir güçtür. Bu görevi doğru kullanmak önemlidir. Sizlerin görevi başarı ile yöneteceğinize inanıyorum. Tekrar hayırlı olsun.”değerlendirmesinde  bulundu.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ise “Sami Dayangaç beyi daha önceden de bildiğimiz tanıdığımız şehrimize önemli katkıları olan sami dayangaç a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kaytv ailesine de hayırlı olsun diyorum. Veli abimizi de tekrar rahmetle anıyoruz ve ailesine de sabır diliyoruz. Sami beyinde bu görevde güzel katkılar yapacağından hiç şüphemiz yok. Kaytv için ilimiz için basın camiası için de hayırlı olsun diyorum.” şeklinde konuştu.

Kay Grup Genel Yayın Yönetmeni Sami Dayangaç ise ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirip, konuklarına ayrı ayrı şükranlarını sundu.