KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

UMKE GÖNÜLLÜLERİ HAKKARİ'YE GİTTİ

BAŞKAN ÖZTÜRK REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

BÜNYAN’DA YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

KAYSERİ KİTAP FUARI 4. KEZ KAPILARINI AÇTI

ENGELLİ ÖĞRENCİLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

KAYSERİ’YE DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ YAPILIYOR

‘ENGELLERİ ORTADAN KALDIRAN’ PROJE

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

KAN VARSA BU KURBAN KANINDAN ZİYADE İNSAN KANINA DÖNMÜŞ

AK Partide bayramlaşma büyük bir katılımla gerçekleşirken, bayramlaşmada konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, “Hem Ramazan hem de Kurban Bayramında dünyada akan bir kan varsa bu kurban kanından ziyade insan kanına dönmüş.” dedi.

KAYMEK`in İhtisas Kurs Merkezinde düzenlenen bayramlaşma törenine, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz ve çok sayıda partili katıldı. Törende açılış konuşması yapan AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, “Yüreğimin en derin yerinden gelen duygularla Kurban Bayramınızı kutluyorum. İnşallah bundan sonraki bayramların huzur içinde geçmesini temenni ediyorum” dedi.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, “Allah’a şükürler olsun ki bir kurban bayramına huzur içinde hep birlikte eriştik. Kurban kesme görevleri ifa edildi. Şehrimizde kurban hizmetlerini sıkıntı oluşturmayacak şekilde gerek çevre açısından gerekse sağlık açısından verdik. Vatandaşlarımız da memnuniyetlerini dile getirdi. Bu sevinç içerisinde nice bayramlara diliyorum” diye konuştu.
AK Parti Milletvekili Yaşar Karayel’de, “Cenabı hakka şükrediyoruz, bizi bir bayrama daha kavuşturdu. Ülkemizle ne kadar övünsek azdır. Birlik ve beraberlik içerisinde bir ülkede yaşıyoruz. Ülkemiz çok iyi idare ediliyor. Bayramlar sevinçlerin paylaşıldığı gündür. Önümüzde yerel seçimler var. Birbirinizle yarışırken sakın kötü laf etmeyin. Aday adayları centilmenlikle yarışmalıdır. Siyaseti düzgün yapmaya gayret edelim” şeklinde konuştu.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ise, “Hem Ramazan hem de Kurban Bayramında dünyada akan bir kan varsa bu kurban kanından ziyade insan kanına dönmüş. Özellikle Mısır, Filistin ve Gazze’de insanlar kurban kanı akıtmak yerine birbirlerinin kanını akıtıyor. Bu inşallah durur diye temenni ediyorum. Seçimlere 5,5 ay zaman kaldı. 1 Kasım tarihine kadar müracaatlar yapılıyor. Yerel seçimlerde çok yer olduğu için aday sayısı da çok oluyor. AK Parti iktidara geleli 11 yıl oldu. O gün 7 yaşında olan çocuk bu seçimlerde oy verecek. Bugün bu seçimlerde oy verecek olan 5 milyon yeni genç Türkiye’nin 11 yıl öncesine aklı başına geldiği sürece Türkiye’yi aynı şekilde değerlendiriyor. Ankara - İstanbul arasındaki yolun duble yol olduğunu zannediyor. Bunun eskiden beri öyle olduğunu zannediyor. Şimdi oradaki sıcak asfaltların var olduğunu zannediyor. Yemliha Barajının çok eskilerden var olduğunu zannediyor. Bundan 10 önce Kayserimizde kişi başına düşen yeşil alan 7 - 8 metrekareyken bugün 16 - 17 metrekarelere çıktığını zannediyor. O dönemde böylesine Kayseri’de yeşil alanlar olduğunu zannediyor. Değerli arkadaşlar bizde öyle zannediyoruz. Yani gelişimi ve güzelleşimi yaşadığımız imkanlardan dolayı görme imkanımız mümkün değil. İnsan kendi yavrusunun nasıl ki büyüdüğünü göremezse içinde yaşadığı şehrin güzelliklerini de görmesi mümkün değil” diye konuştu.