KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

İL JANDARMA EKİPLERİ 239 KİŞİYİ ADALETE TESLİM ETTİ

KÜMESE GİREN VAŞAK

PALANCIOĞLU BEDENSEL ENGELLİ SPORCULARI AĞIRLADI

ENGELLİ DOSTU BELEDİYE ‘TALAS’

YARALI KIZIL ŞAHİNLER TEDAVİ ALTINA ALINDI

ERCİYES'TE KAR KALINLIĞI 20 CM’ E ULAŞTI

4 ŞERİTLİ YOL ÇALIŞMASINA DENETİM

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞTU

YARALI KERKENEZ KUŞUNA YARDIM ELİ

KİTAP FUARI SEZAİ KARAKOÇ ANISINA DÜZENLENECEK

ERÜ SPOR BİLİMLERİ, SOSYAL SORUMLULUKTA FARK OLUŞTURDU

BÜYÜKŞEHİR, MUTLU EVLİLİĞİN SIRRINI ÇİFTLERE SORUYOR

25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ

KOYUNLAR ARTIYOR

TALAS MUSİKİ CEMİYETİ’ NDE FASILLAR HIZ KESMİYOR

ERCİYES’TE KAR KALINLIĞI 10 SANTİMİ BULDU

Gürkan Ofis Mobilyaları

KAMU-SEN KAYSERİ İL TEMSİLCİSİ ÜNAL,

?RABBİM ORDUMUZU MUZAFFER KILSIN?

Kamu ?Sen Kayseri İl Temsilciliği mensupları tertiplenen kan bağışı kampanyası kapsamında Afrin Operasyonu´na katılan Mehmetçiğimize destek amacıyla Kızılay´a  kan bağışında bulundular?  Kan Bağışı öncesi medya mensuplarına değerlendirmede bulunan Kamu-Sen Kayseri İl Temsilcisi Kamil ÜNAL? Haklı ve meşru bu operasyona destek vermek Türk Milletinin her ferdinin bugün üzerine düşen en büyük görevdir. Türkiye teröristlere operasyon yapınca akıllarına barış gelen vatan hainlerine karşıda bu bizim açık bir cevabımız olacaktır? diye konuştu?

Kamu ?Sen Kayseri İl Temsilciliği mensupları tertiplenen kan bağışı kampanyası kapsamında Afrin Operasyonu´na katılan Mehmetçiğimize destek amacıyla Kızılay´a kan bağışında bulundular?

Kan Bağışı öncesi medya mensuplarına değerlendirmede bulunan Kamu-Sen Kayseri İl Temsilcisi Kamil Ünal ?Türkiye zor bir süreçten geçmektedir. İçerde ve dışarda hain terör, milli birliğimizi yıkmaya, devletimizi zaafa uğratmaya ve vatanımızı bölmeye çalışmaktadır.  Türkiye´ye terörle diz çöktürmeye çalışanlar her gün yeni bir oyun planlamaktadır? dedi ve ekledi?  ?İşte bu kurulan kirli oyunları bozmak, terörün ve teröristin yuvalandığı yerde başını ezmek ve milli güvenliğime yönelen tehlikeleri bertaraf etmek için şanlı Türk ordusu Afrin´e Zeytin Dalı harekâtıyla bir operasyon düzenlemiştir.  Afrin´e yapılan Zeytindalı Harekatı, bölücü zihniyetlileri istisna tutarsak, aslında bir milli meselede nasıl birleşebildiğimizi göstermesi açısından da dikkate alınmalıdır, tıpkı 15 Temmuz´da tüm dünyaya ilan ettiğimiz birlik beraberliğimiz gibi. Hepimizin ciddi ekonomik sosyal problemleri olabilir ancak, vatan dediğimiz ve büyük bedeller ödediğimiz Anadolu coğrafyasına her şeyimizle sahip çıkmak zorundayız. Aksi takdirde, hepimizin bu mukaddes coğrafyada güven içinde yaşama hakkımız tehlikeye girecektir. Haklı ve meşru bu operasyona destek vermek Türk Milletinin her ferdinin bugün üzerine düşen en büyük görevdir. Türkiye teröristlere operasyon yapınca akıllarına barış gelen vatan hainlerine karşıda bu bizim açık bir cevabımız olacaktır?

Kamu ?Sen Kayseri İl Temsilcisi Ünal sözlerini  ?Kayseri´deki Türkiye Kamu-Sen´e bağlı Şube Başkanlıkları ve İl Temsilcilikleri olarak, vatan savunmasında görev alan yiğitlerimize destek olmak için Kızılay Kan Merkezi aracılığıyla Kan Bağışı Kampanyası düzenledik.  Türk milletinin olması gerektiği istikameti net çizen yiğitlere minnettarız. Milli birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Mekanları cennet olsun.? Diyerek noktaladı?