KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI

SOKAKLARI BOŞ BIRAKTI

BÜYÜKŞEHİR’E DURMAK YOK

KISITLAMA SÜRESİNCE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ESENYURT MAHALLESİ’NDE ASFALT ÇALIŞMASI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “BU YAZI DOLU DOLU GEÇİRECEĞİZ ”

CAMİLER CEMAATİNE KAVUŞTU

İLİMİZDE 660 CAMİ İBADETE AÇILDI

BÜYÜKKILIÇ, ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’Nİ İNCELEDİ

EĞİTİM VE YAŞAM MERKEZİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ CUMA NAMAZINDA TEK KULLANIMLIK SECCADE VE MASKE DAĞITTI

Cuma namazı öncesi ilçe genelinde cemaate tek kullanımlık seccade ve maske dağıtıldı.

TALAS BELEDİYESİ CUMA ÖNCESİ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Talas Belediyesi, 29 Mayıs’tan itibaren yeniden kılınmaya başlanacak olan Cuma Namazı öncesi, namaz için belirlenen alanlarda düzenleme ve dezenfeksiyon çalışmalarını tamamladı.

KOCASİNAN BELEDİYESİ CUMA NAMAZI ÖNCESİ MASKE VE SECCADE DAĞITTI

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için yoğun gayret gösterdiklerini bildirdi

BÜNYAN'DA  SOSYAL MESAFELİ CUMA NAMAZI

Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta cemaatle namaza kapatılan camilerde  uzun aranın ardından ilk cuma namazı kılındı.

REKTÖR KARAMUSTAFA, FETİH’İN 567. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

REKTÖR KARAMUSTAFA, FETİH’İN 567. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI

SİVAS-KAYSERİ GARLARI ARASINDA İLAÇMA ÇALIŞMASI YAPACAK

ASKON’DAN 1 MİLYON MASKE DAĞITIMI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Kayseri Şubesi maske dağıtım faaliyetlerini sürdürdü. Dernek yetkilileri Orman Bölge Müdürü İsa Çapkın’ı ziyaret etti.

VALİLİKTEN SINAV AÇIKLAMASI

YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLER VELİLERİ İLE OLMAK ŞARTI İLE İZİN ALABİLECEKLER

BESLENME VE DİYETETİK UZMANI UÇAN:

RAMAZANDAN SONRA DAHA SAĞLIKLI ŞEKİLDE BESLENMELİYİZ

VALİ GÜNAYDIN UYARDI

“MEVCUT TABLO BİZİ REHAVETE SÜRÜKLEMESİN”

VALİLİK CUMA NAMAZI KILINACAK OLAN CAMİLERİN LİSTESİNİ YAYINLADI

CAMİ İSİMLERİ VE KAPASİTELERİ TAM LİSTESİ

Anahtar Kelimeler: KALDER’ BAYRAK DEĞİŞİMİ

KALDER’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

YALÇIN GÖREVİNİ ŞAHİN’E DEVRETTİ

Kayseri’de kurulduğu 2014 yılından beri KalDer Kayseri Temsilciliği görevini yürüten Salih Yalçın, görevini Latife Şahin’e devretti.

Yalçın, 5 yılı Eskişehir Şubesinde Genel Sekreter olmak üzere toplamda 12 yıldır onur duyarak ve keyifle hizmet ettiği KalDer’den yine benzer misyonlara hizmet eden Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının önemli bir girişimi olan Model Fabrika Projesi için ayrıldığını belirtti. Yalçın, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası ve Abdullah Gül Üniversitesi ortaklığında kurulan Kayseri Model Fabrika A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevine getirildiğini belirtti. Yalçın, “Model Fabrika yalın üretim konusunda uygulamalı eğitimler verecek bir müessese olacak. AGÜ içerisindeki tahsis edilen alanda faaliyetlerini sürdürecek olan Model Fabrika hem KOBİ’lerimiz hem de öğrencilerimiz için uygulamalı bir eğitim alanı olacak ve üretimdeki israf alanlarını göstererek verimliliğin artırılmasını misyon edinecek. Kayseri Sanayi Odası Başkanımız Sayın Mehmet Büyüksimitci, Kayseri Ticaret Odası Başkanımız Sayın Ömer Gülsoy ve AGÜ Rektörü Sayın İhsan Sabuncuoğlu beni bu göreve layık gördüler. İnşallah KalDer’de olduğu gibi elimden gelen en üstün gayreti mesai arkadaşlarımla birlikte Kayserimiz ve ülkemiz için göstermeye hazırım.” dedi.

KalDer Kayseri Temsilcilik Yöneticiliğini Latife Sönmez Şahin’e devreden Yalçın, Kayseri Temsilciliğini emin ellere teslim ettiğini, KalDer Kayseri’nin şubeleşme yolunda ve ivme kazanma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğini belirtti. Yalçın,” Bu durum benim için KalDer’den bir ayrılış değil keza KalDer benim Ailem gibi ve KalDer Merkez Yönetimimiz ve Kayseri Yönetimimizin de uygun görmesi ile KalDer’in İstişare Kurulu’nda gönüllü görevime devam edeceğim.” dedi.

Şahin, yıllardır çalıştığı kurumlarda kalitenin içinde olduğunu ve bu sebepten KalDer’in kendisine hiç uzak olmadığını, uzun yıllardır KalDer’in çoğu etkinliklerinde yer aldığını belirtti.

Şahin, Yalçın’dan devraldığı KalDer Kayseri Temsilciliği’ne ivme katarak çalışmalarına devam edeceğini belirtti ve Yalçın’a teşekkür etti.

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu toplantısında Temsilcilik Yöneticiliği devir teslimi yapıldı. İstişare Kurulu Başkanı Erkut Korkmaz, KalDer rozetini Şahin’e takdim etti ve KalDer Kayseri için güzel çalışmalara imza atacağına inandığını belirtti.

Korkmaz, 12 yıllık KalDer deneyimi ile İstişare Kurulu’nda görevine Kurul Üyesi olarak devam eden Salih Yalçın’a da yeni görevi için başarılar diledi.

Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ