KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR, HATAY’A GİTTİ

GELENEKSEL SPORLAR BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ AÇILDI

OKÇULARDAN BÜYÜKŞEHİR’İN TESİSİNE TAM NOT

BELLONA KAYSERİ BASKETBOLDA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

KAYSERİSPOR KAPILARINI DIŞ DÜNYAYA KAPATTI

SÜPER LİG’DE 5.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

TALASGÜCÜ’NDE TRANSFER ÇALIŞMALARI SONA ERDİ

GAMZE DEMİRCİ OLİMPİK KADRODA

SİLVİU LUNG KALESİNİ GOLE KAPATTI

KAYSERİSPOR ‘KARAMAN’ İLE FARKLI

KAYSERİSPORLU CAROLE, HATAY MAÇI ÖNCESİ KONUŞTU

ŞAMPİYONLARDAN KABAKCI’YA ZİYARET

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE HİZMET İÇİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

MELİKGAZİ TAEKWONDO TAKIMI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

KAYSERİSPOR’DA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

HİKMET KARAMAN’DAN MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

Anahtar Kelimeler: KABAKÇI’ OKULLARI’ DAVET
Gürkan Ofis Mobilyaları

KABAKÇI’DAN GSB SPOR OKULLARI’NA DAVET

“TÜM ÇOCUKLARIMIZI TESİSLERİMİZE BEKLİYORUZ”

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, yaptığı açıklama ile tüm çocukları Gençlik Spor Bakanlığı Spor Okulları’na davet etti.

Gençlik Spor Bakanlığı Spor Okulları, ikinci dönem kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Spor Okulları kayıtları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binasında yapılıyor. İkinci dönemi için 40 bine yakın kayıt yapılması bekleniyor.

40 branşında üzerinde eğitim verdiklerini açıklayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, yaptığı açıklama ile tüm çocukları Spor Okulları’na davet etti. Kabakcı, açıklamasında şöyle sürdürdü: “Gençlik spor il müdürlüğümüz olarak kayseri’ de gençlik spor okullarının bu dönemde başlamasıyla 40’ın üzerindeki branşta Kayseri’deki çocuklarımıza gençlerimize özellikle yüzme ile başlamak üzere imkanlarımızı sunmaya başladık. Başta söylediğim gibi 40’ın üzerindeki branş çeşitliliğini sağlayarak şehrimizdeki uzun süredir pandeminin de oluşturduğu dezavantajlı dönemi avantaja çevirecek. Ailelerimizin evlerimizde özellikle atıl ve hareketsiz kalan çocuklarımızı spora katmak adına büyük bir gayret içerisindeyiz. Tesislerimizi yeniledik tesis programlarımızı projelerimizi harekete geçirdik. Uzman antrenörlerimiz özellikle bu konu üzerinde çok yoğun çalışma içerisindeler. Hiçbir gencimizi herhangi bir alanda boş bir ortama bırakmamak adına başta tesislerimiz sporun tabana yayılma projesi spordaki devamlılık projesi olmak üzere tüm alanlarımızı gençlerimizle doldurarak branşla birlikte bundan sonraki performansa dayalı sporcu yetiştirmek içinde gençlik spor okulları adı altında çalışmalarımızı yıl boyuna dönüştürdük. Özellikle tesislerimizde hijyen maske mesafe ve kurallara riayet ederek eğitim veriyoruz. Nihai amacımız, buradaki kesintiyi akamete uğratmadan sporcu çocuklarımızı geleceğin teminatı olan gençlerimizi birçok branşla tanıştırtıp bu imkanları sunmak ve bunu da devamlı hale getirebilmek. Spor Okullarımıza yoğun bir katılım var. İnşallah hedefimiz ülke genelinde sıralamayı üst seviyelere çekerek önemli bir derece almak. Biz, 7’den 77’yi bıraktık, 3’ten 93 skalasını kategorize ediyoruz. İnşallah tüm gençlerimizi çocuklarımızı tesislerimize bekliyoruz.”

Haber: Şevket Tekin