KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

OTOMOBİL TRAMVAY YOLUNA UÇTU  

TARİHİ ESER KAÇAKÇILARINA SUÇÜSTÜ

TARİHİ KİLİSE TALAN EDİLDİ

KAÇAKÇIYA GEÇİT YOK

DEAŞ MİLİTANI DEMİR PARMAKLIKLAR ARDINDA

MİSAFİR OLDUĞU EVDEN CANSIZ BEDENİ ÇIKTI

KAYSERİ'DEKİ DEAŞ OPERASYONU

38 YAŞINDAKİ KADIN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

12 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN TELEFONUNU GASP ETTİLER

KAYSERİ’DE TELEFON KAÇAKÇISI 1 ŞAHIS YAKALANDI

18 VATANDAŞ DOLANDIRILMAKTAN KURTULDU

SİNİR KRİZİ GEÇİRTEN YANGIN !

ZEHİR TACİRLERİ’NE GEÇİT YOK

KARDEŞ KATİLİ 7 YIL SONRA DEŞİFRE OLDU

HUSUMETLİ BACANAK KURŞUN YAĞDIRDI

HAFİF TİCARİ ARAÇ TAKLA ATTI: 1 ÖLÜ

Gürkan Ofis Mobilyaları

JANDARMA EKİPLERİ HAZİRAN’DA TERÖR ÖRGÜTÜ ŞÜPHELİSİ 13 KİŞİYİ YAKALADI

İl Jandarma Komutanlığınca Haziran ayında yapılan çalışmalarda 'PKK/KCK', 'FETÖ/PDY' terör örgütleri suçlarından 13 şüpheli yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığı, Haziran dönemi terörle mücadele kapsamında; 'PKK/KCK', 'FETÖ/PDY' terör örgütleri suçlarından 13 olayda 13 şüpheli yakalanarak adli makamlara sevk edildi. Dönem içerisinde ailesi ve yakınları tarafından kayıp şahıs müracaatında bulunulan 6 şahıstan 5’i jandarma ekiplerince bulunarak ailelerine teslim edildi.

Ayrıca çeşitli suçlardan dolayı yakalama ve UYAP aranması bulunan 158 şahıs yakalandı. Koruma ihtiyacı olan veya suça sürüklenen aile hukukundan doğan bakım, eğitim veya destek olma yükümlülüğünü yerine getirmeyen 2 aile hakkında 'Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali'nden işlem yapıldı. Sokakta dilendirilen çocukların tespiti durumunda 'Aile Hukukundan Kaynaklanan Yükümlülüğün İhlali' ve 'Kabahatler Kanununun 33’üncü maddesi' gereğince işlem yapıldı. Çocuk ve kadın ile ilgili işlemlerin yürütülmesinde paydaş olan diğer kurum ve kuruluşlara koordine kurularak faaliyetlerin bütünlük içinde yürütülmesi sağlandı.

İl Jandarma Komutanlığınca, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetlerin, yine halkın desteği ile daha güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği bildirildi.