KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

MHP'Lİ ÖZDEMİR, SULAMA SORUNUNA PARMAK BASTI

ÇİFTÇİNİN SULAMA SORUNUNU MECLİSE TAŞIDI

ÖZHASEKİ, STK YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

KÜLTÜR KURULUŞLARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

İYİ PARTİ’DEN COVİD-19 TEDBİRSİZLİĞİ İDDASI

AYRIÇ: SALGIN YAYILMA HIZI TESADÜFİ DEĞİL

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

EN ÇOK BELEDİYEYE BİZ SAHİBİZ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ TEŞKİLATLARIYLA BAYRAMLAŞTI

“BELEDİYELERİMİZ GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALDI”

SP’DE İL BAŞKANI DEĞİŞTİ

SP İL BAŞKANI AV. BAKİ COŞKUN OLDU

ÖZDEMİR, YEŞİLHİSAR’I MECLİSE TAŞIDI

DON AFETİ ÇİFTÇİLERİ VURDU

TARİHİ BİR ANA ŞAHİTLİK ETTİK

ÖZHASEKİ: AYASOFYA BİZİM GENÇLİK HAYALİMİZ

VEKİL ÖZDEMİR’DEN SORU ÖNERGESİ

BAKAN SOYLU’YA ‘SU ALTI EKİBİ’Nİ SORDU

VEKİL KARAYEL YENİDEN SEÇİLDİ

AB KARMA PARLAMENTO KOMİSYONU BAŞKANI

VEKİL ATAŞ’TAN AÇIKLAMA

İŞSİZLİK FONU İŞSİZLERE KULLANILMALIDIR

AK PARTİ’DEN ‘YEŞİL’ PROJE

YENİ 1 ÜYE, YENİ 1 FİDAN

CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU ÜYESİ ORHAN YENİDEN ADAY

ORHAN: BİR KEZ DAHA VARIM

İYİ PARTİ KAYSERİ’DE SEBATİ ATAMAN DÖNEMİ BAŞLADI

ATAMAN, GÖREVİ BOZKURT’TAN DEVRALDI

BAŞKAN ÖZER’DEN DESTEK AÇIKLAMASI

KURULTAYDA KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ

ÇOPUROĞLU’DAN CHP’YE SERT CEVAP

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU: ÖZHASEKİ’YE SÖZ SÖYLEMEK SENİN HADDİN DEĞİLDİR

Anahtar Kelimeler: PARTİ’ KONGRE HEYECANI DEVAM EDİYOR

İYİ PARTİ’DE KONGRE HEYECANI DEVAM EDİYOR

KOCASİNAN’DA YENİ BAŞKAN MUSTAFA IŞIK

İYİ Parti Kocasinan 2. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede konuşan İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş kongrede kim seçilirse seçilsin en iyi hizmeti yapacağına inandıklarını belirtip, demokratik bir seçimle ilçe kongrelerini bitirmek istediklerini söyledi.  Yapılan genel kurulda Mustafa Işık 208 oy Alarak Başkan seçilirken, mevcut Başkan Yurdaer Şahin 138 oy Başkan adayı Metin Kılıçaslan’da 16 oy aldı

İYİ Parti Kocasinan  teşkilatı 2. Olağan Kongresine İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, İl Başkanı Süleyman Bozkurt, ilçe başkan adayları ve partililer katıldı.

401 delegenin oy kullandığı seçimlerde mevcut başkan Yurdaer Şahin, Mustafa Işık ve Metin Kılıçaslan’ın listeleri yarışırken, kongreye gelen partililerin maskelerini takıp, sosyal mesafe kuralarına uydukları görüldü.

İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt ise yaptığı konuşmada seçimlerin sonunda kazananın İYİ Parti olacağının altını çizerek adaylara başarılar diledi.

partililere seslenen Milletvekili Dursun Ataş da  şunları kaydetti.

“Kongrelerimiz demokratik bir şekilde güzel geçiyor. Geçen hafta Melikgazi kongremizi yaptık, bu hafta da Kocasinan kongrelerimizi yapıyoruz. İlçe kongrelerimizin büyük çoğunluğunu tamamladık. Burada emeği geçen il başkanımız olmak üzere, tüm ilçe başkanlarımıza ve aday olan arkadaşlarımız ile delegelerimize teşekkür ediyoruz. Gerçekten Türkiye’nin gözü İYİ Parti’de. Burada aday olan arkadaşlarımızın parti için çalışacaklarını biliyorum. Kim seçilirse seçilsin en iyi hizmeti yapacağına gönülden inanıyorum. İyi insanlar olarak ülkemizi daha iyi yerlere getirmek için çalışalım.“

  İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkan Adayı Mustafa Işık ise yaptığı konuşmada görev verilsin, verilmesin her şartta partilerinin hizmetinde olacaklarının altını çizerek şunları kaydetti. “Türkiye olarak zor bir sürecin içerisindeyiz. Korona virüs hepimizin hayatını derinden etkiledi. Hayatımızda olan her şey daha değerli oldu. Bizlere görev verilsin ya da verilmesin her şartta partimize hizmetimiz devam edecektir. Birimiz hepimiz duygusuyla çalışmalıyız. Hepimiz İYİ Parti’yi kurarken sıkıntılar çekeceğimize bilerek üye olduk. Dedik ki; korkaklara hürriyeti cesurlar verir. Haklılığımız İstanbul ve Ankara başta olmak yapılan seçimlerle ortaya çıktı. Biz ekip olarak cesaretimizin yanında, güçlü, uyumlu, verimli, kadirşinas, güler yüzlü ve liyakat sahibi teşkilat mensuplarıyız. Sizlerin desteği için huzurlarınıza çıktık. Bizlere teşkilatlarımızı yönetme fırsatı verecek olursanız şunları yapacağımızı belirtmek istiyoruz. Partimizde kimse dışlanmayacaktır, kimse kendini öteki hissetmeyecektir. Üyelerin demokratik haklarını kullanması, fikir ve düşüncelerini demokratik yollardan ifade etmesi asla kısıtlanmayacaktır. Liyakate önem verilecektir. Sorun üretme değil, çözüm üretme esas alınacaktır. Kuvayi Milliye ruhu, akıl ve bilim rehberimiz olacaktır. “

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkan Adayı Metin Kılıçaslan ise partililere seslendiği konuşmasında İYİ Parti’nin geleceği için daha iyi yerlere gelmesi adına aday olduğunu belirterek diğer adaylara başarılar diledi.

İYİ Parti Kocasinan İlçesi mevcut başkanı ve Adayı Yurdaer Şahin ise çalışmalarını gelecek dönemde de sürdürmek istediklerini belirterek seçimlerde kazananın İYİ Parti olacağını ifade etti.

Yapılan genel kurulda Mustafa Işık 208 oy Alarak Başkan seçilirken, mevcut Başkan Yurdaer Şahin 138 oy Başkan adayı Metin Kılıçaslan’da 16 oy aldı.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ