KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

MHP'Lİ ÖZDEMİR, SULAMA SORUNUNA PARMAK BASTI

ÇİFTÇİNİN SULAMA SORUNUNU MECLİSE TAŞIDI

ÖZHASEKİ, STK YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

KÜLTÜR KURULUŞLARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

İYİ PARTİ’DEN COVİD-19 TEDBİRSİZLİĞİ İDDASI

AYRIÇ: SALGIN YAYILMA HIZI TESADÜFİ DEĞİL

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

EN ÇOK BELEDİYEYE BİZ SAHİBİZ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ TEŞKİLATLARIYLA BAYRAMLAŞTI

“BELEDİYELERİMİZ GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALDI”

SP’DE İL BAŞKANI DEĞİŞTİ

SP İL BAŞKANI AV. BAKİ COŞKUN OLDU

ÖZDEMİR, YEŞİLHİSAR’I MECLİSE TAŞIDI

DON AFETİ ÇİFTÇİLERİ VURDU

TARİHİ BİR ANA ŞAHİTLİK ETTİK

ÖZHASEKİ: AYASOFYA BİZİM GENÇLİK HAYALİMİZ

VEKİL ÖZDEMİR’DEN SORU ÖNERGESİ

BAKAN SOYLU’YA ‘SU ALTI EKİBİ’Nİ SORDU

VEKİL KARAYEL YENİDEN SEÇİLDİ

AB KARMA PARLAMENTO KOMİSYONU BAŞKANI

VEKİL ATAŞ’TAN AÇIKLAMA

İŞSİZLİK FONU İŞSİZLERE KULLANILMALIDIR

AK PARTİ’DEN ‘YEŞİL’ PROJE

YENİ 1 ÜYE, YENİ 1 FİDAN

CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU ÜYESİ ORHAN YENİDEN ADAY

ORHAN: BİR KEZ DAHA VARIM

İYİ PARTİ KAYSERİ’DE SEBATİ ATAMAN DÖNEMİ BAŞLADI

ATAMAN, GÖREVİ BOZKURT’TAN DEVRALDI

BAŞKAN ÖZER’DEN DESTEK AÇIKLAMASI

KURULTAYDA KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ

ÇOPUROĞLU’DAN CHP’YE SERT CEVAP

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU: ÖZHASEKİ’YE SÖZ SÖYLEMEK SENİN HADDİN DEĞİLDİR

İYİ PARTİ KOCASİNAN’DA IŞIKLI DÖNEM BAŞLADI

IŞIK: KOCASİNAN’DA İYİLİK RÜZGÂRLARI ESMEYE DEVAM EDECEK

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongrede İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı’na seçilen Mustafa Işık İl Başkanı Süleyman Bozkurt’un da iştirak ettiği devir teslim töreni ile görevi eski başkan Yurdaer Şahin’den devraldı. Işık törende yaptığı değerlendirmede “Planlayarak iyi şeyler yapacağız. Her şey iyi olacak, Kocasinan’da iyilik rüzgârları esmeye devam edecek” ifadesini kullandı.

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen törene İl Başkanı Süleyman Bozkurt, Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık, Kocasinan eski ilçe başkanı Yurdaer Şahin ve partililer katıldı.

İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt “3 adayımızın yarıştığı kongrede Mustafa Işık başkanımız ilçe başkanı olarak kongrede seçildi. Öncelikle kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine bu görevin hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Siyaset adına, memleketimiz adına, İYİ Parti adına hayırlı işler yapmalarını canı gönülden temenni ediyorum. Kocasinan kongresi birçok açıdan önem arz etti. Şöyle ki 3 adayın yarıştığı demokrasi açısından güzellikti. Adaylarımızın hem kongresi öncesi hem kongre anında ve sonrasında parti ahlaki, disiplinini çiğnemeden parti hassasiyetleri takdire şayandı. Bizim de hem siyasete hem de parti içi demokrasi anlamında partimize getirmek istediğimiz kazanımdı. Bunu hem değerli basınımızın hem de değerli delegelerimizin, partililerimizin dikkate almasını istiyorum. Bu vesileyle partimize emeği geçenlere, Kocasinan teşkilatına emeği geçenlere ve tekrardan emek vereceklere hayırlı olsun diyorum. “şeklinde konuştu.

İYİ Parti Kocasinan Eski İlçe Başkanı Yurdaer Şahin’de “Beraber yol yürüdüğümüz arkadaşlarla oldukça demokratik bir ortamda kongreye gittik. Şenlik havasında, kardeşçe kongre sürecini tamamladık. Kongre delegelerimizin takdiri ile Sayın Mustafa Işık başkanım yeni ilçe başkanı oldu. Kendisini huzurlarınızda tebrik ediyorum. Allah yolunu açık etsin, başarılarının devamını bekliyoruz. Biz de eski ilçe başkanı olarak maddi ve manevi kendisine her türlü destek vermeye söz verdim. Çünkü bu dava hepimizin davası. Biz de bölünmek, ayrışmak, parçalanmak yok. Birlik ve beraberlik var. Rekabet her zaman kaliteyi getirir. Kongre süreçleri partimize ciddi bir hareket ve dinamiklik getirdi. Partideki tüm delegelere partili arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.“ ifadesini kullandı.

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık ise “Sağlıklı bir seçim yaptık. Delegelerimizin tercihi böyle oldu. Bu dönem içerisinde sayın il başkanımızın duruşundan da ziyadesiyle memnunum. Kocasinan boyutunda hep yapıcı oldu, kendilerine teşekkür ediyorum. Bu görev teslimleri bizim partimizde bundan sonra hep devam edecek. Her işimiz dakik olacak, söylediğimiz saatte olacak. Yapamadığımız şeyi söylemeyeceğiz, planlayarak iyi şeyler yapacağız. Her şey iyi olacak, Kocasinan’da iyilik rüzgârları esmeye devam edecek.“ dedi.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ