KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

MHP'Lİ ÖZDEMİR, SULAMA SORUNUNA PARMAK BASTI

ÇİFTÇİNİN SULAMA SORUNUNU MECLİSE TAŞIDI

ÖZHASEKİ, STK YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

KÜLTÜR KURULUŞLARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

İYİ PARTİ’DEN COVİD-19 TEDBİRSİZLİĞİ İDDASI

AYRIÇ: SALGIN YAYILMA HIZI TESADÜFİ DEĞİL

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

EN ÇOK BELEDİYEYE BİZ SAHİBİZ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ TEŞKİLATLARIYLA BAYRAMLAŞTI

“BELEDİYELERİMİZ GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALDI”

SP’DE İL BAŞKANI DEĞİŞTİ

SP İL BAŞKANI AV. BAKİ COŞKUN OLDU

ÖZDEMİR, YEŞİLHİSAR’I MECLİSE TAŞIDI

DON AFETİ ÇİFTÇİLERİ VURDU

TARİHİ BİR ANA ŞAHİTLİK ETTİK

ÖZHASEKİ: AYASOFYA BİZİM GENÇLİK HAYALİMİZ

VEKİL ÖZDEMİR’DEN SORU ÖNERGESİ

BAKAN SOYLU’YA ‘SU ALTI EKİBİ’Nİ SORDU

VEKİL KARAYEL YENİDEN SEÇİLDİ

AB KARMA PARLAMENTO KOMİSYONU BAŞKANI

VEKİL ATAŞ’TAN AÇIKLAMA

İŞSİZLİK FONU İŞSİZLERE KULLANILMALIDIR

AK PARTİ’DEN ‘YEŞİL’ PROJE

YENİ 1 ÜYE, YENİ 1 FİDAN

CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU ÜYESİ ORHAN YENİDEN ADAY

ORHAN: BİR KEZ DAHA VARIM

İYİ PARTİ KAYSERİ’DE SEBATİ ATAMAN DÖNEMİ BAŞLADI

ATAMAN, GÖREVİ BOZKURT’TAN DEVRALDI

BAŞKAN ÖZER’DEN DESTEK AÇIKLAMASI

KURULTAYDA KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ

ÇOPUROĞLU’DAN CHP’YE SERT CEVAP

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU: ÖZHASEKİ’YE SÖZ SÖYLEMEK SENİN HADDİN DEĞİLDİR

İYİ PARTİ KAYSERİ’DE SEBATİ ATAMAN DÖNEMİ BAŞLADI

ATAMAN, GÖREVİ BOZKURT’TAN DEVRALDI

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongrede İYİ Parti Kayseri İl Başkanlığına seçilen Sebati Ataman, Milletvekili Dursun Ataş’ında iştirak ettiği devir teslim töreni ile görevi eski başkan Süleyman Bozkurt’tan devraldı. Ataman törende yaptığı değerlendirmede; “Bugünden sonra aynı heyecanla, aynı şevkle devraldığımız bayrağı bir adım ileri götürebilmek için elimizden geleni yapacağız” ifadesini kullandı.

İYİ Parti İl Binasında gerçekleştirilen törene Milletvekili Dursun Ataş, il başkanı Sebati Ataman, eski il başkanı Süleyman Bozkurt ve partililer katıldı.

İYİ Parti eski İl Başkanı Süleyman Bozkurt yaptığı konuşmada rekabet içerisinde geçen ancak demokrasinin ön plana çıktığı kongre sürecinin ardından nöbet değişikliği yaşadıklarını belirterek şunları kaydetti. “Malumunuz kongre sürecinde rekabet olacağını ancak düşmanlık olmayacağını söylemiştim. Söylediğimiz şekilde de süreçler yaşandı. Ufak tefek sitemler olabilir, bu davranışlarında bizim partimiz arasında devam etmemesini diliyorum. Çünkü biz siyaseti bir kavga mecrası olarak görmedik. Şunu unutmamak gerekiyor ki bu bir nöbet değişimidir. Bu bilinci de asla unutmamamız gerekiyor. Bu vesileyle yeni il başkanımız ve yönetimine başarılar diliyorum.“

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman ise konuşmasında devraldıkları bayrağı bir adım ileri taşımak istediklerinin altını çizerek “2017 yılında kurulan partimiz 2,5 yıl içerisinde hiç kimsenin tahmin etmediği güzel işler başardı. Yapamaz dediler yaptık, seçime giremez dediler girdik ve azımsanamayacak sonuçlarla 24 Haziran seçimlerinden çıktık. 2,5 yıl içerisinde birçok siyasi partinin başaramayacağı şeyleri başardık. Bu bir bayrak yarışı. İl ve ilçe kongrelerimizi hepiniz gördünüz. Kongrelerimiz de hiçbir kavga ve gürültü olmadan tamamladık. İyi ve cesurlara yakışır bir kongre atlattık. İl kongresi bittikten sonra hepimiz işimize baktık. Bugünden sonra aynı heyecanla aynı şevkle bayrağı aldığımız yerden bir adım ileri götürebilmek için elimizden geleni yapacağız. “ değerlendirmesinde bulundu.

İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş’da konuşmasında kongre sürecini Türkiye’ye örnek olacak bir şekilde atlattıklarının altını çizerken eski il başkanı Süleyman Bozkurt’un kimsenin önüne set çekmeden herkese siyaset yapma şansı verdiğini ifade etti.

Konuşmaların ardından yeni il başkanı Sebati Ataman tarafından yaptığı çalışmalardan dolayı Süleyman Bozkurt’a plaket takdim edildi.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ