KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

VEKİL ARIK HAZİNE VE MALİYE BAKANI’NA SORDU

“BORCA KARŞILIK CAMİ ARSASI ALMAK RUTİN UYGULAMA MIDIR?”

KILIÇDAROĞLU ELİTAŞ’A 15 BİN LİRA TAZMİNAT ÖDEYECEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından 15 bin lira tazminat cezasına çarptırıldı.

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK’TAN ÇARPICI İDDİA

“BU ÇOCUKLARIN SMA’LI DOĞMASINA KİM GÖZ YUMUYOR”

Gürkan Ofis Mobilyaları

İYİ PARTİ KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ,

?SAYILI GÜNLER KALDI GELİYORUZ?

Millet İttifakı İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Erkilet ve Boztepe´de coşkulu bir kalabalığa hitap etti. Özvarinli´nin önceki akşam yerel bir televizyon kanalındaki konuşması ise kamuoyu tarafından en çok izlenen program oldu.

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, seçim çalışmaları kapsamında, Hacisaki, Gevher Nesibe, Yavuzlar Mahalleri´nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Bu ziyaretlerin bazı bölümlerine Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş,İl Başkanı Süleyman Bozkurt, İlçe Başkanı Yurder Şahin, CHP Melikgazi Belediye Başkan adayı Dr.Sema Karaoğlu, Meclis üyesi adayı Kazım Yücel ile partililer de eşlik etti.İYİ Partililer hep birlikte Şehit ve gaziler Derneği ile Şehir Hastanesini ziyaret etti.Özvarinli ise Erkilet Osman Gazi ve Boztepe´de ev toplantılarına katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı ev toplantısında önemli mesajlar veren Kocasinan Belediye Başkan adayı Dr.Özvarinli burada yaptığı konuşmasında,?Size hizmet etmek, sevginizi kazanmak dünyanın en güzel şeyi. Size layık olmak ve hizmet etmek istiyorum.5 yıl boyunca gurur duymak istiyorum. Sizinle bu güzelliği koruyacağız. İçeride öyle bir hava var ki sımsıcak beni ısıttınız. O gözlerinizin içi parlıyor ya, o benim için dünyanın en güzel şeyi. Bu şehirde insanı gören, hizmet eden bir belediye olacağız. Size asla ihanet etmeyeceğiz. İhtiyaçların peşinde koşacağız? dedi.

 ?ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIM?

Ülkenin geleceği olan çocuklara, onların geleceğine hizmet etmek için geleceğini belirten Özvarinli,?Çocuğa sahip çıkmayan ve onların sağlıklı yetişmesine katkı sunamayan bu hakkı vermeyen, bu şehirde başarılı değildir. Bu çocuklara çalışacağım işte. Onların yüreği hizmet istiyor. Ben, İlçedeki 0-17 yaş gurubunda 117 bin 248 çocuğa hizmet edeceğim. Bu çocuklarımızın çoğu yoksul ailelerin çocukları, bunlara sahip çıkacağız. Bu şehrin mağdurları, kaybedeni olmayacak. Oy verdi iyi oy vermedi kötü olmayacak. İnsanları, yaşam biçimleriyle sorgulamayacağız. Kadınların bu şehrin çalışanı üreteni olmasını istiyoruz. Şehrin kırsalı üretsin istiyoruz. Kocasinan´ı birilerinin heba etmesine asla izin vermeyeceğiz. Kayseri´nin en gelişmiş, kırsalları en değerli yerleri olacak. Erkilet aslında Kocasinan´ın en kıymetlisi. Kocasinan kimsenin oyuncağı olsun istemiyoruz. Biz, bu şehrin kırsalına Kocasinanlıları kolay ulaştıracağız. Kolay ulaşım için pırıl pırıl yollar yapacağız, güzel hizmetler götüreceğiz? dedi.

 ?ÖZVARİNLİ GELİYOR? DEYİN?

31 Mart´ta 15 gün kaldığı hatırlatmasını yapan Özvarinli, sözlerini şöyle noktaladı:

?Buradaki insanlarımızın, her biri kendi komşusuyla konuşursa seçimi alırız.Sizlerden ricam 31 Mart Pazar gününe kadar komşularınızla irtibatlı olmanız.Yani seçim çalışmalarınıza devem etmeniz. Bu iş sizsiz olmaz. Bizi, komşularınıza, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza, herkese anlatacaksınız.´Çok çalışkan bir insan geliyor´ diyeceksiniz Kocasinan´ın başına.´Güçlü belediye dürüst bir başkan´ geliyor diyeceksiniz her konuştuğunuza. Seçimi ben kazanmayacağım hep birlikte hepimiz kazanacağız. Bu seçimin kaybedeni yok. Herkesimden bize oy gelecek. Benin rakibime oy atmayı düşünenleri de buradan sevgi ve saygıyla sesleniyorum. Kocasinan´a daha çok hizmet edecek Başkan adayının ben olduğunu halkımız gördü. Çünkü benim güzel enerjim, banim sizler gibi insanlara güzel bakışım, şimdiye kadar başka bir partiye oy vermiş olan onların bile kalplerini bile eritir.Bu kadar güveniyorum kendime.hepinize minnet duyuyorum,hepinize şükran doluyum,hepinizin yüreğine sağlık.Bana ,büyük  bir enerji verdiniz.Ben,her gün üç beş mahalleyi gezmeye devam edeceğim.Her yerde de bu enerjiyi hissetmek istiyorum.Bütün dostlarıma selam yollayın.deyin ki Özvarinli geliyor deyin.Hep beraber bu ilçeyi yöneteceğiz deyin.?


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ