İYİ PARTİ KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. HASAN SAMİ ÖZVARİNLİ,
“PARTİMİZE İNANILMAZ DALGA GELİYOR”
Tarih: 14.3.2019 17:36:12/ 283okunma / 0yorum

Millet İttifakı´nın İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, ”Kocasinan´ı ayağa kaldıracak insan odaklı ve istihdam yaratacak projelerimizle Belediyeciliği bu şehre hatırlattık. İnsanımızın ne kadar önemli olduğunu hatırlattık. Rakiplerimiz zira zihinlerinde var olan bütün´ sözde Mega Projeleri´ni unuttular” dedi.

İYİ Partinin Kocasinan Belediye Başkan adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli 31 Mart´ta yapılacak seçim´e sayılı günler kala, seçmenle buluşmaya devam ediyor. Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte İlçe´yi gece gündüz demeden dolaşan Özvarinli önceki günde Turgut Reis Mahallesi´nde Pazarcı esnafıyla, Mevlana Mahallesi´nde vatandaşlarla buluştu, Yakut´ta ev toplantısına katıldı. Sahabiye Medresesi´ deki kitap ve kırtasiyeci esnaf´ını ardından Muşlular Derneği Başkanı Abdullah Akhan´ı ziyaret etti. Daha sonra İstasyon Caddesi´nde faaliyet gösteren esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Özvarinli esnaf ve vatandaşlarla buluşmasında yaptığı sohbet, konuşmasında;” Kocasinan´ın nüfusu 400 bine çıkıyor. Kocasinan da bir şey var ki vatandaşımız 12 ayını İlçede geçiriyor. İçine kapanmış, hiçbir sosyal aktivitesi olmayan  böyle bir şehir yarattılar. Biz bunu mutlaka değiştireceğiz. Biz sevgi dağıtacağız, insan odaklı bir şehirciliği benimsemiş, bugüne kadar insanımızın tümünü kucaklamış bir hekim olarak onlara sağlık hizmeti sunmuş biriyim. Şimdi ise bu zihniyetle hareket edecek, halkımızı kucaklayacak bir ekibimiz var. Esas olan halka, çocuğa, yaşlıya dokunmak, bütün canlılara hizmet etmektir.Yaşam kalitesinin artırılması lazım. Biz bu belediyeciliği Kocasinan´da oluşturmak istiyoruz, bunun içinde sizlerden destek istiyoruz” dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL