KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 2020’DE YAPILANLARI, 2021’DE YAPILACAKLARI ANLATTI

“2021’DE DEV PROJELER İLE 3 MİLYAR 897 MİLYON TL’LİK YATIRIM PLANLANDI”

MELİKGAZİ 2020’DE GERİ DÖNÜŞÜMÜ AKSATMADAN TAMAMLADI

3 BİN 500 BİNA, 135 BİN DAİRE, 285 MARKET, 5 AVM, 302 OKULDA GERİ DÖNÜŞEBİLİR ATIK TOPLANDI

KOCASİNAN’IN DÖNÜŞÜM KONUTLARI İÇİN KURA ÇEKİMİ BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

“KENTSEL DÖNÜŞÜM KANUNU BİZİM İÇİN BİR FIRSATTIR”

TALAS’IN SOKAK HAYVANLARI ÖZEL EKİBİ

“HER CANLIYA HİZMET”

BÜYÜKŞEHİR’İN ‘KAR’ TİMİ, HAFTA SONU 276 MAHALLE YOLUNU ULAŞIMA AÇTI

12 İLÇEDE KAPANAN 276 MAHALLE YOLU ULAŞIMA AÇTILDI

KARLA MÜCADELEDE MELİKGAZİ'DEN YENİ VE HIZLI YÖNTEM

ISI HARİTASINA AKTARILAN YENİ BİR SİSTEM

MMO ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL ÇAĞRIDA BULUNDU

“YARINIMIZI KORUMAK ADINA SUYUMUZU KORUYALIM”

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM A.Ş.

DÜNYAYA AÇILDI

MELİKGAZİ’DE PANDEMİ KISITLAMASINDA

KÜLTÜR HİZMETİNE DEVAM EDİLDİ

BAŞKAN YALÇIN

“EĞİTİMLER, HİZMET KALİTESİNİ ARTIRIYOR”

KOCASİNAN’IN

YUNUS EMRE KONUTLARI'NDA MUTLU SON

HAVUÇ  DEYİP GEÇMEYİN  !

KANSERİ  ÖNLEYİP, YAŞLANMAYI YAVAŞLATIYOR…

METEOROLOJİ DUYURDU

KAR YAĞIŞI DEVAM EDECEK

ERCİYES'TE PİSTLER

KAYAKSEVERLERLE DOLDU

KAYSERİLİ 93 YAŞINDAKİ ŞERİFE NİNE’DEN

AŞI OLUN ÇAĞIRISI

KAYSERİ POLİSİ'NDEN

HAYVANLARA YEM DESTEĞİ

Anahtar Kelimeler: MÜDÜRÜ ADANA YOLCUSU
Gürkan Ofis Mobilyaları

İL MÜDÜRÜ ÖZER, ADANA YOLCUSU

KAYSERİ’DEN CUMA GÜNÜ AYRILACAK

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer'in tayini Adana'ya çıktı. Özer’in Cuma günü ilimizden ayrılarak yeni görev yerine gitmek üzere ilimizden ayrılacağı öğrenilirken haber ekibimize yaptığı veda değerlendirmesinde “Kayseri’de heyecanla, tutkuyla ve sevdayla çalıştık. İnşallah yeni yerimiz olan Adana ilimizde de aynı şevkle ve arzuyla devletimizi temsil edeceğiz” ifadesini kullandı.

2016 yılından bu yana Kayseri Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görev yapan Nevzat Özer'in tayini Adana'ya çıktı.

Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı ve Yozgat doğumlu olan, Ön lisansını Anadolu Üniversitesi, Lisansını Atatürk Üniversitesi'nde tamamlayan  Özer’in Cuma günü ilimizden ayrılarak yeni görev yeri Adana’ya gideceği öğrenildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Özer haber ekibimize yaptığı veda değerlendirmesinde Kayseri’de heyecanla, tutkuyla ve sevdayla çalıştıklarını vurgulayıp, Adana İl Müdürlüğü görevine sayın bakanın tensipleri ile atandığını vurgulayarak şunları kaydetti. “Tabi, önce çok heyecanlıyım. Devletimiz, sayın bakanımızın tensipleriyle bir görev tevdi ettiler. Kayseri’de heyecanla, tutkuyla ve sevdayla çalıştık. İnşallah yeni yerimiz olan Adana ilimizde de aynı şevkle ve arzuyla devletimizi temsil edeceğiz. Bizler Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak yaralı ve hasarlı gönüller tamir eden bir bakanlığız. Hedef kitlemizde kadın, engelli, çocuk, şehit, gazi, yaşlı insanlarımız var. Bu hedef kitleye devletimizin hem şefkat yüzünü hem merhametli yüzünü gösteren önemli ve büyük bir bakanlığız. Kayseri benim için çok önemli bir yer. Burada iyi dostlar biriktirdim, arkadaşlarımız oldu. Sivil toplum kuruluşları, değerli basın mensupları başta Sayın valimiz, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, şehit ve gazi dernekleri başkanlarımızla uyumlu ve ahenk içerisinde çalıştık. Bundan sonra aynı enerjimizi, bilgi ve tecrübelerimizi inşallah Adana’da aktaracağız. Her ayrılık biraz buruktur ama işin içerisinde devlet varsa, ülke varsa arkamıza bakmadan verilen her türlü görevi yerine getirmek için canla, başla gece gündüz çalışacağız. Burada bir omzumda Erciyes, diğer omzumda Ali Dağı vardı, bunu çok gündeme getiririm. Çünkü bizler sorumluluğu büyük olan bakanlığız, vebali büyük olan bakanlığız. Bu sorumluluğumuz ve vebalimizi çok iyi biliyoruz. Kayseri ilimizde birçok derecede imza atmak nasip oldu çok şükür. Koruyucu ailede, evlat edinmede, evlilik öncesi eğitimlerinde yaptığımız projelerle, açtığımız programlarla çok şükür mevlam nasip eti. Bir psikolojik danışman olarak da bulunduğum yer Adana’da arkadaşlarımızla hassasiyetle çalışacağız inşallah.”


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ