KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR PARÇALANDI ALANYA 6-3 KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR-SEYİT ARASINDAKİ ANLAŞMA

BELLONA KAYSERİ, İLK MAÇTA MAĞLUP

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI

MELİKGAZİ FUTBOL OKULU KAPANIŞ TURNUVASIYLA SONA ERDİ

KAYSERİSPOR’DA ALANYA MESAİSİ DEVAM EDİYOR

SÜPER LİG’DE 9. HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

TALASGÜCÜ’NÜN FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

EUROCUP’TA DAĞILDIK

KAYSERİSPOR’DA TEK HEDEF GALİBİYET

TALASGÜCÜ’NDE AFYON KAMPI SONA ERDİ

ŞAMPİYONLUK İÇİN YOLA ÇIKTILAR

KAYSERİSPOR, HAZIRLIK MAÇINDA GALİP

KAYSERİSPOR’DA UĞUR DEMİROK’UN KORONA TESTİ POZİTİF

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL, AVRUPA MAÇINA HAZIR

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Anahtar Kelimeler: HAYDİ KAYSERİ GENÇLİK OKULLARI’
Gürkan Ofis Mobilyaları

HAYDİ KAYSERİ GENÇLİK SPOR OKULLARI’NA

KABAKÇI, “TÜM ÇOCUKLARIMIZI TESİSLERİMİZE BEKLİYORUZ”

Kayseri’de Gençlik Spor Okulları büyük bir coşkuyla devam ediyor. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı da tesisleri ziyaret ediyor ve öğrencilerle bir araya geliyor.

Pandemi yasaklarının kalkması ve okulların tatile girmesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 81 ilde başlatılan Gençlik Spor Okulları ilimizde yoğun ilgi görüyor.

1 Temmuz 2021 itibarıyla 40 Branşta 110 Antrenör ile başlayan Gençlik Spor okullarına kayıt yaptıran binlerce sporcu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait tesislerde kurslara katılıyor.

İl Müdürlüğü Atatürk Spor Kompleksi Çok Amaçlı Salonda Gençlik Spor Okulları Eskrim, Karate ve Cimnastik kurslarını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı sporcular ile sohbet ederek çalışmalar hakkında Antrenörlerden bilgi aldı.

Kayseri’de tüm çocuk ve gençlerimizi Gençlik Spor Okullarına davet eden İl Müdürü Kabakcı, şöyle dedi: “Pandemi dönemimizin bir nebze de olsa bitmesiyle birlikte Gençlik Spor Okullarını açmış bulunuyoruz. İl Müdürlüğü olarak dün ve bugün yaptığımız incelemelerde gördüğümüz manzara bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Çocuklarımızı salonlarımızda görmek, ailelerimizi görmek sporun gelişmesinde önemli bir adım olarak görüyoruz. Bütün branşlarda çocukların cıvıl cıvıl sesleri bütün tesislerimizde yükselmesi bizleri heyecanlandırıyor. GSB Spor Okulları ile yıl boyunca çocuklarımızı performanslarına dayalı yeteneklerine göre diğer branşlara yönlendireceğiz. Ailelerimize çocuklarını spora teşvik ederek gönderdikleri için teşekkür ediyoruz.”