KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

BÜYÜKŞEHİR, MUTLU EVLİLİĞİN SIRRINI ÇİFTLERE SORUYOR

25 KASIM KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE ULUSLARARASI MÜCADELE GÜNÜ

KOYUNLAR ARTIYOR

TALAS MUSİKİ CEMİYETİ’ NDE FASILLAR HIZ KESMİYOR

ERCİYES’TE KAR KALINLIĞI 10 SANTİMİ BULDU

DOĞADAN YÖRESEL ÜRÜNLER AÇILDI

‘AHİ EVRAN RUHUYLA ESNAFIM FOTOĞRAF YARIŞMASI’ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

TALAS’TA ÖĞRETMENLER GÜNÜ BAŞKA KUTLANDI

TAŞ MEKTEP ŞEHİTLERİ’NE DİPLOMA TÖRENİ

KASKİ PERSONELİ  KAN BAĞIŞLADI

SAĞANAK VE KAR GELİYOR

DÖVİZ ALAN VATANDAŞA YANLIŞLIKLA 500 DOLAR FAZLA VERDİ

ALADAĞLAR MİLLİ PARKI'NI 50 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ GÜN SAYIYOR

BAŞKAN ÖZTÜRK DİŞ HEKİMLERİ’NE GÜL VERDİ

DİŞ HEKİMLERİ GÜNÜ KUTLANDI

Anahtar Kelimeler: HAVAALANINA MASKE DESTEĞİ ASKON’
Gürkan Ofis Mobilyaları

HAVAALANINA MASKE DESTEĞİ ASKON’DAN

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) maske desteği çağrısına kayıtsız kalmayarak maske desteklerini devam ettiriyor

Covid-19 süresi her kurumu etkilemeye devam ediyor. Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) maske desteği çağrısına kayıtsız kalmayarak maske desteklerini devam ettiriyor.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Kayseri şubesi yönetim kurulu başkan yardımcısı İlker Barlı ve yönetim kurulu üyesi Abdülkadir Taşkın tarafından Devlet Hava Meydanları Kayseri müdürü Fatih Öztürk’e ziyaret yapılarak maske takdimi yapıldı. Başkan yardımcısı İlker Barlı yaptığı açıklamada, “Ülkemizdeki Covid-19 süresince başkanımız Ali Özcan Bey’in öncülüğünde teşkilatlanarak yardım faaliyetlerine giriştik. İlk etapta Kayserimizin kıymetli emniyet mensuplarını ziyaret etmiştik. Bugün ise maske ihtiyacı olduğunu bildiğimiz havaalanı çalışanlarımıza destek olmaya geldik. Onların sağlıkları ve faaliyetleri bizler için çok önemli. Her ne kadar hava taşımacılığı durma noktasında görünse de sağlık için havalanan uçaklarımız faaliyetlerine devam ediyor ve bu uçuşlar içerisinde birçok tehlike barındırıyor. Gerek ülkemize dönen vatandaşlarımız gerekse ambulans maksatlı çalışan hava araçları havaalanına iniyor. Burada alınan güvenlik önlemleri sayesinde ilimiz oluşabilecek sorunlardan kurtulmuş oluyor. Sayın müdürümüz maske desteği çağrısında bulunmuştu. Bizde bu çağrıya kulak verdik. Elimizden gelen bir desteği gösterdik. Bu özveriyi göstermeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlker Barlı, “Bu zorlu süreçte virüsün başladığı ilk günden beri desteğimizi esirgemediğimiz toplumun tüm kesimlerine, en çok virüsle iç içe olan, canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza ve güvenlik güçleri mensuplarımıza desteklerimizi sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Her şey içinde karşıtının en azından tohumunu barındırır: Kış yaza dönüşür; yukarıya çıkan her şey aşağıya inmek zorundadır. Bu süreçte karanlık görünse de elbette aydınlıklar gelecektir.” şeklinde konuştu.

Havaalanı İşletme Müdürü Fatih Öztürk ziyaretten memnuniyetini dile getirirken “Kayseri’de görevime iki ay önce başladım. Bu süreçte Covid-19 salgını ile mücadeleye giriştik. Havaalanı ilimize gelen vatandaşlarımızın ilk karşılama alanı. Burada alınacak güvenlik önlemleri Kayseri’nin sağlığı için önemlidir. Bizlere bu hususta destek veren ASKON yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.