KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

VALİ GÜNAYDIN, VİRÜS TABLOSUNU DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ LİBYA’YA GİTTİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NDEN YILDIRIM BEYAZIT'A BİR CAMİİ DAHA

ERKİLET BULVARI, YENİ BİR GÖRÜNÜM KAZANACAK

KASKİ’DEN YEŞİLHİSAR’A 4 MİLYON 700 BİN TL’LİK YATIRIM

5. BİLİM ŞENLİĞİ 8 BİN KİŞİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYSERİ VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN:  "BU MİRASI KORUMAK İÇİN GEREKİRSE ŞEHİT VE GAZİ OLMAYA  HEPİMİZ HAZIRIZ"  

BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

MELİKGAZİ’DE 1 ADET ECZANE İHALE İLE KİRAYA VERİLECEK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

TALAS BELEDİYESİ’NDEN  ‘DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

HACILAR’DA YILIN AHİSİ MUSTAFA ÖZEL, AHİLİK KAFTANI GİYDİ ÖZDOĞAN: “KAYSERİ AHİLİK’TE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”

KÜBRA PARADİSE BALO VE DÜĞÜN SALONU HİZMETE AÇILDI

NARKOTİK DEDEKTİFLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMEDİ  UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI  

BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ MUHTEŞEM TÖRENLE AÇILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN 'GAZİLER GÜNÜ' MESAJI

Anahtar Kelimeler: HACILAR’ AÇILIŞ
Gürkan Ofis Mobilyaları

HACILAR’DA İKİ AÇILIŞ

Hacılar İlçesi’nde hayırsever destekli yapımı tamamlanan Ali Altay Şaşoğlu Orta Okulu’nun açılışı ve yine hayırsever destekli yapılacak olan Ülfet Murat Özdemir Aile Sağlığı Mekezi’nin açılış töreni Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’in iştiraki ile gerçekleştiriledi.

H ayırsever destekli yapımı tamamlanan Ali Altay Şaşoğlu Orta Okulu’nun açılışı ve yine hayırsever destekli yapılacak olan Ülfet Murat Özdemir Aile Sağlığı Mekezi’nin açılış törenine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, , Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve davetliler ve ilçe sakinleri iştirak etti.

Törenin açılışında hayırsever aile adına Özdemir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Özdemir, “Sağlık merkezi için kolları sıvadığımızda toplumda kaç kişinin yarasına merhem olma düşüncesiyle çıktığımız bu yolda, 11 ay gibi kısa sürede sağlık merkezimizi tamamladık” diyerek emeği geçenlere şükranlarını sundu.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan da seçimden önce sözünü verdikleri 29 projeden 24'ünü tamamladıklarını vurgulayarak  "Hayırseverlerimizin  de katkıları ile ilçemiz her alanda büyüyor ve güzelleşiyor. Sağlık merkezimiz ve ortaokulumuz ayrı ayrı aileler tarafından inşa edildi. ilçeye katkı veren başta hayırseverlerimiz olmak üzere herkese teşekkür ederim." İfadesini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise  Kayserinin hayırsever şehri olduğunu, Hacılarında bu hayırseverlikte önde geldiğini vurgulayarak şöyle konuştu “Değerli başkanımız ilçemize gerekli çalışmalarını yapıyor. Bizlerde Büyükşehir belediyesi olarak Hacılarımıza gereken tüm yatırımlarımızı ilçe halkımız için yapmaktayız.”

Konuşmaların ardından Ali Atay Şaşoğlu Ortaokulu ve Ülfet Murat Özdemir Aile Sağlığı Merkezi ve Toplum Sağlığı Merkezi, kurdele kesilerek hizmete açıldı.