KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR, HATAY’A GİTTİ

GELENEKSEL SPORLAR BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ AÇILDI

OKÇULARDAN BÜYÜKŞEHİR’İN TESİSİNE TAM NOT

BELLONA KAYSERİ BASKETBOLDA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

KAYSERİSPOR KAPILARINI DIŞ DÜNYAYA KAPATTI

SÜPER LİG’DE 5.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

TALASGÜCÜ’NDE TRANSFER ÇALIŞMALARI SONA ERDİ

GAMZE DEMİRCİ OLİMPİK KADRODA

SİLVİU LUNG KALESİNİ GOLE KAPATTI

KAYSERİSPOR ‘KARAMAN’ İLE FARKLI

KAYSERİSPORLU CAROLE, HATAY MAÇI ÖNCESİ KONUŞTU

ŞAMPİYONLARDAN KABAKCI’YA ZİYARET

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE HİZMET İÇİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

MELİKGAZİ TAEKWONDO TAKIMI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

KAYSERİSPOR’DA FORMA NUMARALARI BELLİ OLDU

HİKMET KARAMAN’DAN MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

Anahtar Kelimeler: TESİSLERİ KAMAŞTIRIYOR
Gürkan Ofis Mobilyaları

GSİM, TESİSLERİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

KABAKCI, “ÇAĞI YAKALAMAK İÇİN MODERN TESİSLERİMİZ OLMALIYDI”

Gençlik ve Spor Müdürlüğü tesisleri pandemi döneminde elden geçti ve yeni bir görünüm kazandı. Tesislere ilişkin açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, “Çağı yakalamak için modern tesislerimiz olmalıydı” dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesisleri, normalleşmeden önce sadece performans sporcularına açıktı. Sporcunun az olmasını fırsat bilen Gençlik Spor Müdürlüğü, yeni tesisler ve tadilatlar yaptı.

Yeni tesislerin yapımı ve tadilatlara ilişkin açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, “Çağı yakalamak için modern tesislerimiz olmalıydı” dedi.

Kabakcı, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Özellikle tabiî ki en önemli şeyimiz tesislerimizde çağı yakalamak hem daha geniş alanda sporcularımızı yetiştirebilmek. O yüzden başta merkez olmak üzere Kadir Has Kongre Merkezimizdeki tesislerimizi Büyükşehir Belediye başkanımızdan aldığımız desteklerle tesislerimizi büyüttük. Yine stadımızın  altındaki ferdi sporlar merkezinde  halter başta olmak üzere karate, tekvando, judo eskrim ve özellikle dart konusunda atıcılık konusunda yeni tesisler ve salonlar ortaya koyduk. Yine bunun dışında da ilçelerimizdeki atıl ve hareketsiz ve birazda bizim dışımızda kullanılan tesisleri sportif alanlara çevirmeye çalışıyoruz. Onun için başta Tomarza’da, Yahyalı’da Pınarbaşı’nda, Bünyan’da yenileyebildiğimiz alanları sporculara daha iyi imkan vermeye çalışıyoruz.  Ve bizim nihai amacımız tabii çok farklı alanlarda hem başta değerli millet vekillerimiz sayın valimizden belediye başkanımızdan aldığımız desteklerle ilimizin sporuna katkı yapmaya devam etmek istiyoruz. Sportif hamlelerle tabana yayılma projesi olabilir. Bizim devamlılığı olan bir anlayışla hareket etmek istiyoruz. Çünkü spor demek sağlık demek sağlıklı nesillerle geleceğimizin   teminatı olan gençlerimizle daha güzel yol alacağımızı gösterir.”

Haber: Şevket Tekin