KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAHÇELİK BARAJI 48 BİN HEKTAR ARAZİYİ SULAYACAK

TOPRAK 2021’DE SUYLA BULUŞUYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN ÜÇ İHALE BİRDEN

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE AİT OLAN ARSALAR İHALEYLE SATIŞA ÇIKARILDI

KOCASİNAN, ÇOCUKLARI VE GENÇLERİ ÖDÜLLENDİRİYOR

ÇOLAKBAYRAKDAR: MİLLİ DUYGULAR ÖNEMLİ

ÖZHASEKİ, HACILAR-ERCİYES YOLU İLE İLGİLİ MÜJDE VERDİ

ACI DOLU YOL DÜZENLENİYOR

BÜYÜKKILIÇ UYARILARINA ERCİYES’TE DEVAM ETTİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN DUYARLILIK ÇAĞRISI

KOCASİNAN’IN İHALESİNE BÜYÜK İLGİ

20 DAİRE SATIŞA ÇIKTI

ÇEVLİK TAMAM, CEBİR SOSYAL TESİSİNİN YAPIMI SÜRÜYOR

KIRSAL MAHALLELERDE SOSYAL TESİS ATAĞI YALÇIN: GENÇLER, ÇOCUKLAR BİZE EMANET

ATA TOHUMUNU TOPRAKLA BULUŞTURDULAR

ORGANİK PAZAR İLGİ GÖRÜYOR

VALİ GÜNAYDIN VE BÜYÜKKILIÇ DENETİMLERİ SÜRDÜRDÜ

GÜNAYDIN: DÜĞÜNLER İLE İLGİLİ KISITLAMALAR OLABİLİR

MELİKGAZİ, TAM NOT ALDI

COVİD-19 DENETİMLERİ SÜRÜYOR

DEVELİ'DE DENETİMLER DEVAM EDİYOR

DURU VE CABBAR’DAN UYARI

TABİP ODASI MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI

MORALE VE DESTEĞE İHTİYAÇLARI VAR

ERÜ REKTÖRÜ ÇALIŞ: KURALLARA UYULUYOR

ERÜ KAMPÜSÜ'NDE COVİD-19 DENETİMİ

BÜNYAN TEDBİRİ ELDEN BIRAKMIYOR

KAYMAKAM ŞAHİN VE BAŞKAN ALTUN'DAN KORONA VİRÜS DENETİMİ

TALAS’TAN SATILIK TAŞINMAZLAR

YALÇIN: İHALE 26 AĞUSTOS’TA

BÜNYAN BELEDİYESİ'NDEN TİTİZ ÇALIŞMA

ALTUN YAŞAM ALANLARINA EL ATTI

Anahtar Kelimeler: GELECEK PARTİSİ’ ZİYARET

GELECEK PARTİSİ’NDEN KGC’YE ZİYARET

PARTİ HEYETİNDEN TEŞKİLAT DEĞERLENDİRMESİ

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Av. Şenol Gürşan, İl Başkanı Zülküf Arslan ve Kurucular Kurulu Üyesi Abdullah Teber’den oluşan heyet Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Genel Sekreter Gürşan Gelecek Partisi’nin yurt genelinde hızla teşkilatlandığını vurgulayarak “63 ilde İl teşkilatımızı kurup, İl Başkanımızı belirledik. Hızla yol alıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Av. Şenol Gürşan, İl Başkanı Zülküf Arslan ve Kurucular Kurulu Üyesi Abdullah Teber’den oluşan heyetin  Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyaretinde kendilerini Cemiyet Başkanı Veli Altınakaya  ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altınkaya konuklarına ilimiz basın ve Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarihi hakkında bilgiler verip, 2018 yılında yaşanan ekonomik daralmanın ardından medya sektöründe ciddi sıkıntılar yaşandığını hatırlatarak TÜİK verilerine göre işsizlik oranın %35’e dayandığını kaydetti…

Konuklardan Kurucu Kurlu Üyesi İş Adamı Abdullah  Teber’de neden politikaya girdiği konusuna açıklık getirip; cesur bir sanayici olduğunu vurgulayarak “Ben her daim hükümeti eleştiren, ülken,n gidişatı ile ilgili yanlışlıkları dile getiren bir sanayici olmuşumdur” ifadesini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Sekreteri Kırklareli  eski Milletvekili Av. Şenol Gürşan’da partisinin teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgiler verip “63 ilde İl teşkilatımızı kurup, İl Başkanımızı belirledik. Hızla yol alıyoruz.  263 ilçede ilçe teşkilatlarımız kuruldu. Daha da önemlisi Ardahan da ilçe kongrelerimiz başladı.  Eylül ayının ilk haftası gelecek partisinin 1. Olağan kongresini yapacağız. Bu sene seçim olacağını düşünmüyoruz önümüzdeki sene yapılacak ilk seçimde hiçbir şeye ihtiyaç kalmadan seçimlere gireceğiz.Gelecek partisinden bahsedecek olursak 153 kurucumuz var. 81 vilayetten kurucularımız var. Türkiye’nin bütün renkleri bizde partimiz içerisinde topladık. Partimizi kurarken şunu düşündük, geçmiş bütün siyasi tecrübelerden yararlanarak yeni bir parti kurduk. Gezmişte Tayyip beyle refah partisinde beraber çalıştık kendisinin avukatlığını da yaptım Ak partide beraber çalıştık fakat içerde yanlış giden şeyleri görünce eleştirilere başladık, eleştirilerimize kulak tıkandı ihraca varan bir süreç yaşadık bizde gelecek partisini kurduk gelecek partisiyle millete hizmet etme yolunu seçtik, Türkiye’nin herkesimin den insanlar var amacımız insana vurgu yapmak  bütün politikalarımızı insan onurunu yüceltmek üzere kurduk . Kayseri de STK ziyaretlerimiz ve kanaat önderlerini ziyaret ettik”ifadesini kullandı.

İl Başkanı Zülküf Arslan’da değerlendirmesinde “Tabiki bizler bu ülkede özgürlüklerin varolması için mücadele ediyoruz. Hepimiz biliyoruz ki özgürlük hava ve su gibidir. Hava ve su olmadan nasıl insan biyolojik olarak yaşayamazsa özgür olmayan insanda yaşamaz.  Şuanda ülke olarak yaşadığımız en büyük problem özgürlüğümüzün olmamasıdır. Düşüncelerimizi ve fikirlerimizi rahat bir şekilde beyan edemememizdir. Ama şuan iktidar maalesef adaleti hukuku cezalandırma aracı olarak kullanmaktadır. Bizler bunları çekinmeden cesur bir şekilde çekinmeden cesur bir şekilde söyleyip kurumları ve kuralları tekrar ihya edeceğiz. Tekrar ehliyet ve riyakatı bu ülkede iktidara getireceğiz. Yani birilerine sadakatle bağlılıkla değil, ehliyet ve riyakatla güzel bir kadro kurmak için uğraşıyoruz. Bizim bağlılığımız ilkelere bağlılıktır kişilere değil.” Şeklinde konuştu.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ