KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ERCİYES YÜKSEK İRTİFA KAMP MERKEZİ İÇİN YATIRIM TOPLANTISI

“ERCİYES, ARANILAN MERKEZ OLMAYA DEVAM EDECEK”

DEVELİ’YE E-SINAV SALONU

CABBAR BAŞKAN: “E-SINAV SALONU DEVELİMİZE HAYIRLI OLSUN”

YATIRIM VE HİZMETLERİN İLÇESİ KOCASİNAN’DA VATANDAŞ MEMNUNİYETİ

“HİZMETLERLE YAŞAM STANDARTLARI YÜKSELİYOR”

MELİKGAZİ'DEN HİZMETTE BİR İLK DAHA

DİJİTAL E-İMAR SİSTEMİ GELİŞTİRİLDİ

BÜYÜKKILIÇ’TAN HAFTANIN İLK GÜNÜ ZİYARETLER

BÜYÜKKILIÇ, 'İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN'

BAŞKAN YALÇIN'DAN VERGİ YAPILANDIRMASINDA SON HAFTA HATIRLATMASI

“YAPILANDIRMADA TALAS, BİR İLKİ BAŞLATTI”

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA YÖNETİMİ’NDEN KAY GRUP’A NEZAKET ZİYARETİ

BAŞKAN DURAN: SEYİR EVLERİ, BİR KAYSERİ MARKASI OLACAK

MUHTARLAR: “BU YOLU HAYAL BİLE EDEMEZDİK”

“OTOBAN GİBİ YOL ORTAYA ÇIKTI”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’IN

PAZAR MESAİSİ

MELİKGAZİ'DE

METRUK BİNA YIKIMLARI DEVAM EDİYOR

KOCASİNAN BELEDİYESİ OKULLARDA

TEMİZLİK VE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPTI

TALAS'IN MÜDÜRLERİ

KIRSALI ARŞINLIYOR

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI ÖZDOĞAN

İLÇE HALKINI ZİYARET ETTİ

NAR SUYUNUN MUCİZEVİ FAYDALARI !

KANSERDEN VE KALP KRİZİNDEN KORUYOR…

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİN’DEN SOĞUK KISITLAMA GÜNÜNDE SICAK İKRAM

POLİS, BEKÇİ VE ZABITA EKİPLERİNE SICAK ÇAY VE SANDVİÇ EKMEĞİ İKRAMI

BAŞKAN PALANCIOĞLU ‘SERBEST BÖLGE’DE Kİ İŞYERLERİNİ ZİYARET ETTİ

Palancıoğlu: “Kayseri ilinde sanayinin, sanayi yatırımlarının ve ekonomik büyümenin temelinde belediyelerin akılcı, yerinde ve bilinçli yatırları yer almaktadır”

Gürkan Ofis Mobilyaları

"GELECEK TÜRKİYE´NİN, GELECEK KAYSERİ´NİN"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda her projenin üzerinde tek tek duruldu.

 Toplantıyla ilgili değerlendirmeler yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, ?Gelecek Türkiye´nin, gelecek Kayseri´nin düşüncesiyle yeni projelerin peşindeyiz? dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, belediye bürokratlarıyla başkanlık toplantı salonunda bir araya geldi. Toplantıda tüm projeler tek tek masaya yatırılarak üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Saatler süren toplantıda projelerin hangi safhada olduğu ele alındı.
Toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede referandum için 45 gündür sahada çalıştıklarını ifade eden Başkan Çelik, bir taraftan da hiçbir aksamaya mahal vermeksizin belediye işlerini sürdürdüklerini söyledi. Günlük belediyecilik hizmetlerinin hiçbir kesinti olmadan devam ettiğini ve bu arada büyük projeler üzerinde de yoğun bir şekilde çalıştıklarını vurgulayan Başkan Mustafa Çelik, ?Yatırım toplantımızda yaz sezonunda neler yapacağımızı ele aldık. Hazır olup açılışını yapacağımız, devam eden ve kısa sürede tamamlayacağımız ve projelerini hazırlayıp ihale aşamasına getirdiğimiz işlerimiz var? dedi.

?ŞİMDİ GELECEĞE BAKIYORUZ?
Tamamlanan ve açılışı yapılan projeleri hatırlatan ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:
?Bünyan, Sarıoğlan, Palas Kadın ve Gençlik Merkezleri, Kepez Sahası ve Talas´ta yaptığımız okulların tanıtımlarını gerçekleştirdik. Bu arada temeller atmaya da başladık. Emniyet Müdürlüğü´ne Eskişehir Bağları ve Belsin´de yapacağımız hizmet binalarının temellerini attık. Sayın Bakanımız Süleyman Soylu da bu projemizi çok beğendi ve örnek proje olarak tüm şehirlerde yapılmasını istedi. Köşk Mahallesi ve Beyazşehir´de büyük ölçekli sosyal yaşam merkezlerinin temelini attık. Bu merkezlerin içinde yüzme havuzundan kreşine, KAYMEK´in eğitim merkezinden spor salonlarına kadar birimler var. Sosyal yaşam merkezlerinin inşaatları hızla devam ediyor. Argıncık´ta amatör spor tesisinin ve Gençlik Spor Bakanlığı ile yaptığımız protokol çerçevesinde 120 yataklı Güreş Kamp Eğitim Merkezinin temelini attık. Pınarbaşı ve İncesu ilçelerimizde de kadın ve gençlik merkezlerinin temellerini atarak inşaatlarına başladık. Bu dönemi o kadar yoğun geçirdik ki, hemen her gün ya bir yerde temel attık ya da açılış yaptık. Hamdolsun kazasız belasız referandum yapıldı ve halk Evet yönünde tercihini ortaya koydu. Şimdi biz önümüze bakıyoruz. Gelecek Türkiye´nin gelecek Kayseri´nin diyerek yeni projelerin peşindeyiz.?

"SÜRPRİZ BİR TESİS GELİYOR"
Önümüzdeki günlerde açılış ve temel atmaların devam edeceğini dile getiren Başkan Mustafa Çelik, ?Mezarlık içinde yaptığımız hizmet binasını bitirdik. Ay sonuna kadar açılışını yaparız. Hizmet binası içinde morg, gasilhane, misafirhane ve hizmet birimleri var. Taze meyve ve sebzeleri üreticiden temin edebileceğimiz Organik Bahçemiz hazır. Şu an dikimlere başlanıyor. Temmuz ayı içinde inşallah alışveriş yapılabilecek hale gelir diye düşünüyoruz. Organik Bahçenin de Temmuz ayında açılışını yapacağız? diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, açıklamaları sırasında Kayseri için sürpriz bir tesisten de bahsetti. Kaliteli ürün ve istikrarlı fiyat sağlayacak bir tesisin hizmete gireceğini vurgulayan Başkan Çelik, ?Kayseri´de tüm hemşehrilerimizin günlük ihtiyaçlarını gidereceği sürpriz bir tesis geliyor. Kaliteli Ürün İstikrarlı Fiyat sağlayacak tesisi Mayıs ayının başında hizmete sunacağız? dedi.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ