ESNAFLARDAN
BAŞKAN ÇELİK´E TEŞEKKÜR
Tarih: 15.3.2019 17:02:05/ 432okunma / 0yorum

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´i ziyaret ederek, Kayseri´ye yapmış olduğu hizmetler ve esnafa verdiği destekler nedeniyle teşekkürlerini iletti. Ali Ateş, ziyarette Başkan Çelik´e seccade hediye etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´i yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret eden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş, ulaşım alanında yapılan yatırımlara dikkat çekti. Kayseri´ye yapmış olduğu hizmetler nedeniyle Başkan Çelik´e teşekkür eden Ateş, “Esnafımızın kullandığı cadde ve sokaklar, alt ve üst geçitlerle vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Kayseri´ye çok emeğiniz geçti. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de Ali Ateş ve yönetimine nazik ziyaretleri dolaysıyla teşekkür ederek, “Sırtımıza bir vebal yüklendi ve bu vebalin gereği olarak hizmet ettik. İnşallah hayırla yad edilecek işler yapmışızdır” diye konuştu. Başkan Mustafa Çelik, Kayseri´de var olan kurumlar arasındaki uyum ve işbirliğinden de bahsetti ve bu uyumun şehre olan yararını dile getirdi. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş de Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu´nda da görev yaptığını hatırlatarak, “Türkiye´nin tüm illerinden esnafla belediyeler arasındaki sorunları bize geliyor. Ben de, ‘Gelin de Kayseri´de belediye ile ulaşım hizmeti veren sektörlerin işbirliklerini ve belediyelerimizin yaptıkları hizmetleri görün diyorum´ şeklinde konuştu. Ziyarette ayrıca Başkan Mustafa Çelik´e seccade hediye edildi. 
Video Tarihi: 15.3.2019 17:02:05
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: ESNAFLARDAN
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL