KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

BİLGENESİL DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ

BÜYÜKKILIÇ AİLESİ’NİN OKULUNDA SONA DOĞRU

TALAS’A 4 YENİ OKUL

ERASMUS PROJESİ’ KAYSERİ’DE BAŞLADI

KAYÜ’DE MUHASEBECİLİK ÜZERİNE SÖYLEŞİ

ERÜ’DE YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU’NUN YENİLENEN BİNASI VE BİLGİSAYAR LABORATUVARI AÇILDI

ÖĞRENCİLER KÖY HAYATINI YAŞADI, YAŞITLARIYLA EĞLENDİ

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖMER HALİSDEMİR’E DUA

ÖĞRENCİLER ANADOLU TARİHİNİ YERİNDE ÖĞRENİYOR

AGÜ’DE ÇOCUKLAR İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA AMAÇLARI ATÖLYESİ

GELECEĞİN YILDIZLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ÖZEL BİLGENESİL OKULLARI’NDA ÖDÜL TÖRENİ

KAYSERİ'DE 'DEĞER GENÇLİK' PROJESİ BAŞLADI

PTT KAYSERİ BAŞMÜDÜRÜ, BÜNYAN MYO’DA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

BİLGENESİL OKULLARI’NDA 29 EKİM COŞKUSU

KAYSERİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI DERNEĞİ’NDEN KAYÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

Gürkan Ofis Mobilyaları

ERÜ HALİL BAYRAKTAR SAĞLIK HİZMETLERİ MYO ,YENİ MEZUNLARINI VERDİ

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi mezunlarını verdi. Program kapsamında 330 öğrenci mezun oldu.

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi mezunlarını verdi. Program kapsamında 330 öğrenci mezun oldu.

15 Temmuz Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi´nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu, Genel Sekreter Murat Yenisu, Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Müge Oğuzkaya Artan ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Halil Bayraktar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Müge Oğuzkaya Artan, mezun öğrenciler tebrik etti.

Prof. Dr. Artan, ?Mezunlarımızın kıymetli yakınları türlü fedakârlıklarda bugünlere getirdiğiniz evlatlarınız artık birer üniversite mezunudur. Katlanılan fedakarlıkların meyvelerini toplama zamanı geldi. Umarım her şey gönlünüzce olur sizleri tebrik ediyorum? dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Borlu da, mezun öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

Rektör Yardımcısı Borlu, ?Sevgili öğrenciler. Bugün sizin en mutlu gününüz. Bugünün mutluluğunu sonuna kadar yaşayın. Öğrencilerimizin sevgili yakınları, görüyorum ki buraya hepiniz koşarak büyük bir hevesle, çocuklarınızın mutlu gününü görmeye geldiniz. Sizlerin bu isteğinizden dolayı çok mutlu oldum ve teşekkür ediyorum. Sizler de aynı öğrencilerimiz gibi maddi ve manevi birçok sıkıntıya katlandınız. Ama şunu bilin ki, öyle veya böyle mezun ettiğiniz öğrenciler, diliyorum ki hayırlı evlatlar olarak ülkemize, milletimize, ailelerine ve üniversitemize hizmet edeceklerdir. Biliyorsunuz alanımız sağlık hizmetleri. Sağlıkla uğraşmak zordur. Ama unutmayın ki, sonuçta sağlık hizmetleri kutsal hizmetlerdir. Mutlaka bir manevi karşılığı da vardır. O yüzden içiniz ferah olsun. Çektiğiniz sıkıntıların maddi ve manevi sonuçları mutlaka olacaktır? diye konuştu.

Konuşmalarının ardından dönem birincisi Gülsüm Altınbaş, mezuniyet kütüğüne plaket çaktı.

Tören, mezun öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından sona erdi.