KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

BİLGENESİL DE ÖĞRETMENLER GÜNÜ

BÜYÜKKILIÇ AİLESİ’NİN OKULUNDA SONA DOĞRU

TALAS’A 4 YENİ OKUL

ERASMUS PROJESİ’ KAYSERİ’DE BAŞLADI

KAYÜ’DE MUHASEBECİLİK ÜZERİNE SÖYLEŞİ

ERÜ’DE YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU’NUN YENİLENEN BİNASI VE BİLGİSAYAR LABORATUVARI AÇILDI

ÖĞRENCİLER KÖY HAYATINI YAŞADI, YAŞITLARIYLA EĞLENDİ

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖMER HALİSDEMİR’E DUA

ÖĞRENCİLER ANADOLU TARİHİNİ YERİNDE ÖĞRENİYOR

AGÜ’DE ÇOCUKLAR İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA AMAÇLARI ATÖLYESİ

GELECEĞİN YILDIZLARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ÖZEL BİLGENESİL OKULLARI’NDA ÖDÜL TÖRENİ

KAYSERİ'DE 'DEĞER GENÇLİK' PROJESİ BAŞLADI

PTT KAYSERİ BAŞMÜDÜRÜ, BÜNYAN MYO’DA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

BİLGENESİL OKULLARI’NDA 29 EKİM COŞKUSU

KAYSERİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI DERNEĞİ’NDEN KAYÜ REKTÖRÜNE ZİYARET

Anahtar Kelimeler: ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
Gürkan Ofis Mobilyaları

ERÜ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU

8. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Adalet Meslek Yüksekokulu 8. dönem mezunlarını verdi. Tören kapsamında 35 öğrenci mezun oldu.

İletişim Fakültesi Konferans Salonu´nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sıdkı İlkay, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Doğan, Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Burak Adıgüzel ile çok sayıda akademisyen, öğrenci ve aile katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Burak Adıgüzel, okulları hakkında bilgiler verdi. 

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sıdkı İlkay ise konuşmasında şunları söyledi:

?Mezun olduğunuz Erciyes Üniversitesi, Türkiye´nin 10 Araştırma Üniversitesinden biridir. Gerek eğitim-öğretim, gerek Ar-Ge çalışmaları, gerekse topluma sunduğu hizmetlerle elde ettiği başarılarla ön planda olan ve bu başarılarını hep daha ileriye taşıma gayreti içerisinde olan Erciyes Üniversiteden mezun oluyorsunuz. Öğretim Elemanlarımız verdikleri kaliteli eğitimle, sizleri iş yaşamına en iyi şekilde hazırladılar. İnşallah en kısa zamanda mezun olduğunuz alanda iş hayatında yerinizi alırsınız. Sizlerden dileğimiz ve isteğimiz; işe başladığınızda görevinizi en iyi şekilde yapmanız, kendinizi sürekli yenilemeniz ve geliştirmenizdir. Sizler işinizde ne kadar başarılı olur insanlara ne kadar iyi hizmet ederseniz, sizleri yetiştiren hocalarınız da bizler de o derece mutlu oluruz. Çocuklarınızı en iyi şekilde yetiştirip, ilgi alanlarına uygun eğitim almalarını sağlayıp bugün mezun olarak topluma kazandırdığınız için sizlere de ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Evlatlarınız için asıl hayat mücadelesi şimdi başlıyor. Evlatlarınıza olan desteğinizi sürdürmenizi ve onların yanında olmaya devam etmenizi diliyoruz.?

Konuşmaların ardından tören, okul birincisinin mezuniyet kütüğüne plaket çakması, mezun öğrencilere diplomalarının verilmesiyle son buldu.