KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Özhaseki: “Yakında asgari ücretinde, emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek”

ÇOPUROĞLU, İÇ ANADOLU İL BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISIN KATILDI

Nergis: “İktidarımız döneminde kadınların eğitim almaları noktasında çok ciddi mücadeleler verildi”

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Başkan Çopuroğlu: “Dünyada fazla örneği olmayan bir partiyiz”

Anahtar Kelimeler: ERSOY İNCETOPRAK’ BASIN TOPLANTISI
Gürkan Ofis Mobilyaları

ERSOY VE İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY: “NEFİSLERİMİZİ BİR KENARA BIRAKIP ÇALIŞACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve İl Başkanı Adanan İncetoprak medya mensupları ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdiler.  Vekil Ersoy 2 Ekim / Cumartesi günü ilimizde bölgesel istişare toplantısı gerçekleştireceklerini duyurup “Nefislerimizi bir kenara bırakıp partimizin ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için gayret göstereceğiz” ifadesini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatınca tertiplenen kahvaltılı basın toplantısında ilimiz medya mensupları ile buluşan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve İl Başkanı Adanan İncetoprak gündemi değerlendirip soruları cevapladılar.

Vekil Ersoy, 2 Ekim / Cumartesi günü ilimizin ev sahipliğinde Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay ve Niğde illerinin Mhp teşkilatlarının iştirak edeceği ‘Bölgesel İstişare Toplantısı’ yapacaklarını duyurup medya mensuplarını davet ederek başladığı sözlerinin devamında toplantıya dair şu detayları paylaştı. ”İlimiz genel başkanımız ve genel merkezimiz tarafından bölge toplantısı için merkez olarak seçildi. Bu illerimizden çok sayıda misafirimiz 2 Ekim'de şehrimizde olacaklar. Toplantıya bu illerdeki MYK üyeleri, milletvekilleri, belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatları katılım sağlayacaktır. Çok geniş bir katılım olacağını düşünüyoruz. İl başkanlığımıza gelen sayılara baktığımız zamanda gerek şehir dışından gerekse teşkilatlarımızdan ciddi bir teveccühün olduğunu görüyoruz. Burada ele alacağımız konu başlıkları ise, birinci olacak Cumhur İttifakı olacaktır. Daha sonra MHP'nin ve Cumhur İttifakı'nın meclis faaliyetlerini konuşacağız. Sosyal, ekonomik ve siyasi gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. Dış ilişkilerle alakalı yine arkadaşlarımız değerlendirmelerde bulunacaktır."

Teşkilat olarak her zaman sahada olduklarını kaydeden Vekil Ersoy nefislerini bir kenara bırakıp partileri ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için çalışacaklarını vurgulayarak şöyle konuştu "Bizler MHP Milletvekilleri olarak, il başkanımız ve teşkilatlarımız olarak sahadayız. Milletimizin talep ve beklentileri noktasında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gerek bu konuları meclise taşıma noktasında gerekse çözüm üretme konusunda canla başla çalışıyoruz. Çünkü bizler Cumhur İttifakı'nı sonuna kadar savunuyoruz. İttifakın önemini biliyoruz ve bu ittifaktan rahatsız olan çevreleri de görüyoruz. Biz önümüzdeki seçimleri bir seçim olarak görmüyoruz. Bana göre Türk milletinin kaderinin belirleneceği bir gün olarak görüyor ve hissediyorum. Bu manada gerçekten samimi şekilde çalışmamız gerektiğini düşünüyorum.”

İl Başkanı Adnan İncetoprak’da yeni yönetim olarak size genel merkezce nasıl bir yol haritası verildi, hangi konulara hassasiyet göstereceksiniz yönündeki soruya cevaben "İlk öncelikli planımız Cumhur İttifakına sahip çıkmaktır” dedi ve ekledi “Bununla alakalı elimizden gelen her şeyi teşkilat olarak en üst noktada yapacağımızı herkes biliyor. Serkan beye bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Sıkıntı oluşacak hiçbir şey olmadı. Oluşturduğumuz yeni yönetim ile çok güçlü bir şekilde geldik. Kayseri'mize en yakışacak şekilde bütün hizmetleri yapacağımıza inanıyorum.”