KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KIRSAL YATIRIMLARA 63 MİLYONLUK BÜTÇE DESTEĞİ

GÜLSOY: “GURBETÇİLER ESNAFIMIZA 'DOPİNG' OLACAK”

KTO VE KAYSO İŞBİRLİĞİ’NDE MOLDOVA İLE YATIRIM FIRSATLARI TOPLANTISI

KTB’DEN KAYSERİ ŞEKER’E İADE-İ ZİYARET

HAYVANCILIĞA 2 MİLYON TL'LİK DESTEK

“HİZMETLER SANAYİCİNİN AYAĞINA GELECEK”

KAYSO HEYETİ KAYSERİ ŞEKER’DE

TOMARZALI GENÇ GİRİŞİMCİLER MANTAR ÜRETİM TESİSİ KURDU

KAYSERİ ŞEKER 75 MİLYON LİRALIK ÇAPA AVANSI ÖDEYECEK

TOMARZA KAYMAKAMLIĞINDAN GENÇ ÇİFTÇİSİ OLMAK İSTEYENLERE HİBE MÜJDESİ

OSB BAŞKANI NURSAÇAN: “FIRSATLARIN BOL OLDUĞU BİR COĞRAFYADAYIZ”

ZİRAAT ODALARI BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

HACI BEKİR KUZUCU: “SENE SONUNDA ÇEYREK ALTIN BİN LİRA OLACAK”

“İŞSİZLİĞİ ÖNLEMENİN TEK YOLU MESLEKİ EĞİTİM”

OSB’NİN ‘GES’ YATIRIMLARI KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

KAYSERİ ŞEKER'DEN HALKA ARZ ÖNCESİ ODA BAŞKANLARINA ZİYARET

Gürkan Ofis Mobilyaları

ERCİYES ANADOLU HOLDİNG İSO İLK 500 GİREN ŞİRKETLERİNİ TANITTI

“Başarının gerçek mimarları bu şirketlerin genel müdürleridir”

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve ISO ilk 500’e giren şirketler, tertiplenen etkinlik ile kamuoyuna tanıtıldı.  Kutlama pastası kesilerek yakalanan başarının taçlandırıldığı etkinlikte konuşan Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin “Başarının gerçek mimarları bu şirketlerin genel müdürleridir” ifadesini kullanıp şirketlerin tanıtımını genel müdürlere bıraktı.

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve ISO ilk 500’e giren şirketler tertiplenen etkinlik ile kamuoyuna tanıtıldı. Holding bünyesindeki HES Kablo, İstikbal Mobilya, Bellona Mobilya, Boyteks A.Ş., Boyçelik Metal ve Form Sünger şirketlerinin çalışma sistemleri, kapasiteleri, sektörellokasyonları ve gelecek hedeflerine yönelik ayrıntıların  kamuoyu ile paylaşıldığı etkinlik Erciyes Anadolu Holding Ceo’su Alparslan Baki Ertekin’in ev sahipliğinde Erciyes Anadolu Holding Konferans salonunda gerçekleştirilirken Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, şirket genel müdürleri ve ana bayi temsilcileri de işitirakçiler arasında  yer aldılar…

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Erciyes Anadolu Holding Ceo’suErtekin yakalana başarının asıl mimarlarının bu şirketleri yöneten Genel Müdürler olduğunu vurgulayarak sözü onlara bıraktı.

Tanıtım etkinliğine onur konuğu olarak iştirak eden Kayseri Sanayi Odası Başkanı Büyüksimitçi’de başarının tesadüf olmadığını vurgulayarak “Listede en çok şirketi bulunan 2. Büyük Anadolu şehriyiz. İkinci 500 listesinde de bir bu kadar şirketimiz olacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

Kayseri Ticaret Başkanı Ömer Gülsoy ise Kayseri’nin ticaretin başkenti olduğunun altını çizip kurumsallaşmanın önündeki engellerin kaldırılması gerektiğine vurgu yaparak “Aile şirketlerinin başarı grafiğini yükseltmesi için kurumsallaşma faaliyetlerine ağırlık vermesi gerek” diye  konuştu.

Etkinlik yakalanan başarının pasta kesimi ile taçlandırılması ile noktalandı.