KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÇİFT AŞILI VATANDAŞA KARANTİNA YOK

"EN UFAK GRİP BELİRTİSİNDE DAHİ ECZANEDEN ÖNCE HASTANEYE GİDELİM"

BÜYÜKŞEHİR’DEN İLK YARDIM SERTİFİKA YENİLEME EĞİTİMİ

VAKA SAYILARINDA EN ÇOK ARTIŞ OLAN KAYSERİ'DE BAŞKAN UYARDI

KORONA VİRÜSTE 'ÇOCUK' KORKUSU

KAYSERİ’DE COVİD 19 VAKA ARTIŞI HIZ KESMİYOR

MOBİL SAĞLIK EKİPLERİ DAĞ, TEPE DEMEDEN VATANDAŞLARI AŞILIYOR

LİSE ÖĞRENCİSİ ZORLU YOĞUN BAKIM SÜRECİNİ ATLATTI

SİVRİSİNEK LARVALARINDA BİLİNMEYEN TEHLİKE

KAYSERİ PANDEMİDE 4. DALGAYI YAŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR, DMD HASTALIĞINA KAYITSIZ KALMADI,

GECE AŞISI YÜREKLERE SU SERPTİ

TURKOVAC’TAN GÜZEL HABER

YOĞUN BAKIMLARI AŞISIZLAR DOLDURUYOR

KAYSERİ BİR KEZ DAHA COVİD 19’A TESLİM Mİ OLUYOR?

HASTANELERE RANDEVUSUZ GELMEYİN

Gürkan Ofis Mobilyaları

?DÜNYA SAĞLIK HAFTASI´ EĞİTİM PROGRAMI İLE KUTLADI?

İl Sağlık Müdürlüğü, 2019 yılı teması ?Evrensel Sağlık Güvencesi´ olarak belirlenen ?Dünya Sağlık Haftası´nı Sağlık Hizmetleri Başkanlığına bağlı Sağlığın Geliştirilmesi Birimi tarafından koordine edilen eğitim programı ile kutladı?

Kayseri Devlet Hastanesi Konferans salonunda gerçekleşen programa, Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı Tuncay Acar, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Mesut Akdeniz, Başkan Yardımcılar Dr. Deniz Güney, Dr. Rabiye Özlem Ulutabanca ve hastane müdürleri katıldı.

Sosyal Güvenlik Kurum Şeflerinden Burak Kartal ?Genel Sağlık Sigortası´, Hüseyin Ilgaz ise ?İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları´ hakkında sunumlarını gerçekleştirdikleri programın sonunda açıklamalarda bulunan Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı Tuncay Acar; ?İl Sağlık Müdürlüğümüzün nazik davetine icabet ederek ülkemizde uygulanan genel sağlık sigortası ve iş kazası ve meslek hastalıklarını içine alan kısa vadeli sigorta kollarını ile alakalı bilgiler verdik. Eğitimin çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Bu konuda bizlere sunum imkanı sunan İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına ve İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli´ye teşekkür ediyoruz? değerlendirmesinde bulundu?

İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ahmet Ceylan ise ?Bugün Dünya Sağlık Haftası münasebeti ile bir etkinlik düzenlendik. Genel Sağlık Sigortası ve İş Kazaları Hakkında il Sağlık Müdürlüğümüz ve hastanelerde çalışan idarecilerimize bilgilendirmelerde bulunduk. Bu bilgilendirmeler için Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğünden yardım istedik ve onlarda talebimizi geri çevirmediler. Bize burada çok kıymetli bilgiler verdiler. İnteraktif olarak geçen bu eğitim toplantısının çok verimli olduğu kanaatindeyim. Kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum? ifadesini kullandı?

Sunum ve açıklamaların ardından İl Sağlık Müdürlüğü Başkanları Uzm. Dr. Ahmet Ceylan ve Mesut Akdeniz eğitim programına verdikleri destekten dolayı Sosyal Güvenlik Kurum Şeflerinden Burak Kartal ve Hüseyin Ilgaz´a teşekkür belgesi takdim ettiler?