KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

UMKE GÖNÜLLÜLERİ HAKKARİ'YE GİTTİ

BAŞKAN ÖZTÜRK REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

BÜNYAN’DA YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ENGELLİLERİN GÖNÜLLERİNE DOKUNDU

KAYSERİ KİTAP FUARI 4. KEZ KAPILARINI AÇTI

ENGELLİ ÖĞRENCİLER HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

KAYSERİ’YE DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ YAPILIYOR

‘ENGELLERİ ORTADAN KALDIRAN’ PROJE

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

DOKTOR BAŞKANDAN 14 MART TIP BAYRAMINDA

EN ANLAMLI HEDİYE ...

Melikgazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl temeli atılan ve bir yıl gibi kısa bir sürede tamamlanan Diş, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Göz, Çocuk, Dahiliye branşlarında hizmet verecek olan Melikgazi Belediyesi Semt Polikliniği 14 Mart Tıp Bayramı´nda düzenlenen tanıtım etkinliği ile hizmet vermeye başladı.
Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu,Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.İbrahim Özcan,Ak parti Melikgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Selma Kocaoğlu,İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Demir, KESOB Başkanı Ahmet Övüç, KAYSİAD Başkanı İbrahim Yılmaz meclis üyeleri,sağlık çalışanları,mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik semt polikliniğinde görev yapan doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramlarını kendilerine gül hediye ederek kutladılar.
Başkan Memduh Büyükkılıç tanıtım programına katılan heyet ile birlikte semt polikliniğini gezerek işleyişi hakkında KEAH Başhekimi Doç.Dr.İbrahim Özcan´dan bilgiler aldı
Belediye Başkanı olmasının yanında Nöroloji Uzmanı bir doktor olarak 14 Mart Tıp Bayramı´nda böylesine anlamlı ve önemli bir tesisisin tanıtım toplantısını gerçekleştiriyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve kendisine verilen en güzel Tıp Bayramı hediyesi olacağını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamada;
?Yüz binlerce vatandaşımıza hizmet verecek olan semt polikliniğimiz şehrimize,ilçemize ve semtimize hayırlı olsun.Değerli başhekimimiz 14 Mart´ta polikliniğimizin hizmet vermeye başlayacağını söyleyince bizlerde hayırlı olsun demek için bir araya geldik.Şehrimizin doğusundaki bu ihtiyacın karşılanması için Melikgazi Belediyesi olarak üzerimize düşen hizmeti yapmamız gerektiği anlayışı için milletimizin huzur ve refahı için ?Her İş Bizim İşimiz? diyerek bu çalışmaya destek verdik ve bir yıl gibi kısa bir sürede tamamladık.Sağlık Bakanlığımız içinin donanımını sağladı ve bugün itibariyle hizmet vermeye başladı.Hizmeti ayağa götürme anlayışı içerisinde bu bölgede yaşayan vatandaşlarımıza bundan böyle yerinde sağlık hizmeti verilecek.Bu tesisin yapımının her aşamasında görev yapan, emeği geçen herkese teşekkür ediyor,tüm vatandaşlarıma sağlıklı günler teminni ediyorum.?dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´de yaptığı açıklamada ?Başta Memduh Başkanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyorum.14 Mart Tıp Bayramı´nda günün anlamına uygun bir tesisin tanıtımını ve hizmet vermeye başlamasını kutluyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Belediye başkanları çalışır, iş yapar, proje üretir ve uygular. Yollar, imar, park, su vs. bunun yanında bir başka görevimiz daha var.Şehrimizde yaşayan yönettiğimiz coğrafyadaki insanların huzur,mutluluk ve konforunu düşünmek ve bu yönde hizmetler yapmak.İbadethane, eğitim ve sağlık tesisleri gibi. Bu hizmetlerin hepsi dolaylıda olsa bizim hizmet alanımıza giriyor. Sağolsun Memduh Başkanım bilgisi, tecrübesi ve çalışkan ekibi ile bu hizmetlerin en güzelini, en iyisini halkımıza sunuyor. 5 yıldızlı özel hastane konforunda olan semt polikliniğini şehrimize kazandırmasından dolayı başta Memduh Başkanımız olmak üzere Eğitim ve Araştırma Hastanemize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi olarak bu bölgeye 150-200 yataklı 2. basamak bir hastane yapmak için arazi arayışına girdik. Yapacağımız planlamanın ardından çalışmalarımıza hız vereceğiz.?dedi.
Böylesine güzide bir sağlık tesisinin hizmete başlamasından büyük mutluluk duyduğunu belirten Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık´da ?Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.Bu tesisten faydalanacak hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.?dedi.