KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

İNCETOPRAK:“YÜKSEKTEN DÜŞÜP UÇTUĞUNUZU ZANNEDİYORSUNUZ”

Özhaseki: “Yakında asgari ücretinde, emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek”

ÇOPUROĞLU, İÇ ANADOLU İL BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISIN KATILDI

Nergis: “İktidarımız döneminde kadınların eğitim almaları noktasında çok ciddi mücadeleler verildi”

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÇOPUROĞLU GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ İL BAŞKANI ​​​​​​​ÇOPUROĞLU: KENDİMİZİ KÜRESEL DEĞİŞİMİN TAM MERKEZİNE YERLEŞTİRMEYİ BAŞARDIK

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi. AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğluda partisinin il başkanları toplantısına Kayseri’yi temsilen katıldı.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı gerçekleştirildi. İlimizi temsilen toplantıya iştirak eden İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na İl Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin ve İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Mert Şimşek de eşlik etti.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tüm kalbimiz ile ülkemizin ve milletimizin önünde yepyeni bir dönemin açıldığına inanıyoruz. Bu dönem 21. yüzyılın lider ülkesi hedefine ulaşacağımız bir dönem olacaktır. Türkiye için bu vizyon, bir rüya olmanın ötesinde somut bir hedefe dönüşmüştür. Demokrasimizi güçlendirerek, altyapımızı kurarak, insan gücümüzü geliştirerek, önümüze çıkartılan engelleri birer birer aşarak buraya kadar geldik. Kendimizi küresel değişimin tam merkezine yerleştirmeyi başardık.” değerlendirmesinde bulundu.

Toplantı sonrası kısa bir değerlendirme yapan Başkan Çopuroğlu, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızı gerçekleştirdik. Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, gündeme dair önemli konularda önemli bilgiler verdi. Toplantımız hayırlara vesile olsun" ifadesini kullandı.