KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

VİRÜS DENETİMİ

VALİ GÜNAYDIN VE BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN UYARI

KTO BAŞKANI GÜLSOY DENETİMLERE KATILDI

ESNAFIMIZ KURALLARA UYUYOR

AZAMİ HASSASİYET

BÜYÜKKILIÇ OTOBÜSE BİNDİ YOLCULARA ÇAĞRIDA BULUNDU

PALANCIOĞLU COVİD-19 DENETİMİNDE

MASKE VE KOLONYAĞI DAĞITTI

KOCASİNAN’DA KORONAVİRÜS DENETİMİ

TEDBİRLERİ YERİNDE İNCELEDİK

BAŞKAN BÜYÜKSİMİTÇİ’DEN HASSAS ÇAĞRI

KAYSO’DAN OSB’YE DENETİM

‘SANAL BEYAZ MASA’YA SÜRPRİZ KONUK

YALÇIN: TALEPLER YERİNE GETİRİLDİ

TALAS’TA SAĞLIK IÇIN HEPİMİZ ICIN DENETİMİ YAPILDI

BAŞKAN YALÇIN UYARDI

YALÇIN: 100 AĞIRTAN PROJEMİZDEN BİRİ

ENGELLİ ARAÇLARINA ÜCRETSİZ BAKIM

DERNEK BAŞKANLARINDAN KAYMAKAM DURU'YA ZİYARET

9 DERNEK BAŞKANINI AĞIRLADI

KAYMAKAM ŞAHİN VE BAŞKAN ALTUN’DAN UYARI

BÜNYAN’DA EN KAPSAMLI COVİD-19 DENETİMİ

TAZE LİMON ÇIKMAYINCA ELDEKİNİN FİYATI ARTTI

PAZARIN ZAM REKORTMENİ 'LİMON' OLDU

FAYANS USTALIĞINDAN MOZAİK SANATÇILIĞINA

ERDOĞAN’IN TABLOSUNDA 80 BİN TAŞ KULLANDI

YOZGATLILAR KAYSERİ’DE BULUŞTU

ÖZTÜRK: YOZGAT’I KALKINDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

MELİKGAZİ MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

PALANCIOĞLU: GÜZEL İŞLER YAPIYORUZ

ÇOLAKBAYRAKDAR’DAN YERLİ TOHUM MÜJDESİ

2020 GACER BUĞDAYI YILI OLACAK

ÇOLAKBAYRAKDAR FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

KONFORLU VE KALICI HİZMETLER YAPIYORUZ

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde devam eden yenileme ve kaldırım çalışmalarını inceledi. Kocasinan’a konforlu ve kalıcı hizmetler yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar’ın incelemeler sırasında karşılaştığı Kocasinan’ın kadim büyüğü Cemal Özkan ise ‘Gönülden gönüle köprü var’ diyerek Başkan Çolakbayrakdar’a duyduğu sevgiyi dile getirdi.

Çalışmaların yoğun tempoda devam ettiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmanın gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerine dikkat çekti. Kocasinan’a kalıcı hizmetler yapmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti: “Fevzi Çakmak ve Mimarsinan Mahallesi’nde geçen yıl eksik kalan yerlerde yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Çoruh ve diğer caddelerde eksik kalan kısımları da tamamlayarak, hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Bütün gayretimiz, hemşehrilerimizin daha huzurlu ve daha mutlu bir şekilde yaşayacakları çevreyi inşa edebilmek içindir. İhtiyaç duyulan yerlerde yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bir yandan yeni hizmetler yaparken bir yandan da mevcut olan yerleri yeniliyoruz. Özellikle kadim mahallerimizde devam ettirdiğimiz yenileme çalışmalarımızı birçok mahallede sürdürüyoruz. Kocasinan ilçemizde yenileme çalışmalarını tamamlayarak ardından da yeni yapılacak olan altyapı ve yolları yaparak, hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Hem imar olarak şehrimizi geliştirmek ve bölgemizi güzelleştirmek hem de mevcut imarlı bölgeleri de daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışıyoruz. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.”

Yaptığı incelemeler esnasında mahalle sakinlerinin hal ve hatırını sormayı da ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla sohbet etti. Mahalleye yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocasinan’ın kadim büyüğü Cemal Özkan ise Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti. Sıcak ve samimi havada gerçekleşen sohbette çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların sorunlarını bire bir çözmeye çalıştıklarının altını çizerek, iletilen istekle ilgili bizzat takip edeceğini ve ilgileneceğini ifade etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ