KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

4. KİTAP FUARI'NDA HEDEF 800 BİNİN ÜZERİNDE ZİYARETÇİ

KIZILAY'DAN BAŞKAN PALANCIOĞLU'NA ZİYARET

ULAŞIM A.Ş.'DEN 3 BİN FİDAN

KUMSMALL AVM YÖNETİMİNDEN TURKOVAC ÇAĞRISI

KAYSERİLİ GENÇLER, AB-TÜRKİYE İKLİM FORUMU’NDA BULUŞTU

EN KAPSAMLI 'ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ' HİZMETE BAŞLIYOR

3 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJLARI

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR 18 MESLEK ODASI TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

MELİKGAZİ’DE 10. OKULUN YAPIMI BAŞLIYOR

YOLCU OTOBÜSLERİNE 'KIŞ LASTİĞİ' DENETİMİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’DAN ‘GÖĞDERE YOLU’ MÜJDESİ

17. NOTER TACETTİN VELİ MAHALLESİ’NDE AÇILDI

YENİDOĞAN MAHALLESİNE YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

MELİKGAZİ'DE İMARSIZ YAPILARA GEÇİT VERİLMİYOR

ÖZDOĞAN: “TÜM EKİBİMİZLE GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÇOK KANALLI YAYINCILIK KAYSERİ’DE MASAYA YATIRILDI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca tertiplenen ‘Yerel Medya Buluşmaları’ Projesi kapsamında Medya Derneği ile ortaklaşa yürütülen ‘Çok Kanallı Yayıncılık’ konulu toplantı Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın onur konuğu katılımı ile gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen ve  Kadir Has Kongre Merkezi Lifos Salonu’nda İletişim Başkanlığı Kayseri İl Müdürü Mehmet Uğurlu’nun ev sahipliğinde  gerçekleştirilen 'Çoklu Medya Yönetimi' konulu panele Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Hakan  Yüksel, Medya Derneği Başkanı ve Takvim Gazetesi Yazarı Ekrem Kızıltaş,  Sabah Gazetesi Haber Koordinatörü Kenan Kıran, Daily Sabah Gazetesi Editörü Can Kazancıoğlu ve Daily Sabah Görsel İçerik Editörü Rahmi Osman Kaçmaz, Kayseri Gazeticiler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ve ilimizde görev yapan medya mensupları iştirak etti.

İletişim Başkanlığı İl Müdürü Uğurlu’nun açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen Başkan Büyükkılıç konuk gazetecilere ve katılımcılar ilimizin tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi vererek  “Anadolu’da parlayan bir yıldız, cazibe merkezi olarak bu şehrin hep güzelliklerle anılmasını arzu ediyoruz. Bunu hak ettiği için burada paylaşmak ve söylemek istiyorum” ifadesini kullandı.

Başkan Büyükkılıç sözlerinin sonunda geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Gazeteci Veli Altınkaya’nın adının verildiği ‘Basın Müzesi’nin de tamamlanmak üzere olduğunu müjdeledi.

Etkinlik konuk gazetecilerin Ulusal ve Yerel medya koordinasyonu, gelişen medya teknolojileri ve uygulamaları konusunda katılımcıları bilgilendirip, sorularını cevaplaması ile son buldu.