CHP MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. SEMA KARAOĞLU,
“SİYASİ SÖYLEMLER SEÇİMİ BALTALIYOR”
Tarih: 15.3.2019 16:45:03/ 613okunma / 0yorum

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, Genel siyasetçilerin seçim sürecindeki söylemlerinin yerel seçimlerin önüne geçtiğini, adayların seçmene projelerini anlatamadıklarına dikkat çekti.

Dr. Karaoğlu, eriyen ücretler, ağırlaşan çalışma koşulları, tükenmişlik sendromu, keyfi yönetim anlayışına karşı acilen sağlıkta şiddet yasasının çıkartılması gerektiğini söyledi.

Bayram vesilesi ile Dr. Sema Karaoğlu, seçim çalışmalarını bir yana bırakıp, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla CHP meclis üyeleri ve partilileri ile beraber ziyaret ettiği özel hastanelerde çalışan meslektaşlarını ziyaret edip bayramlaştı. Daha sonra İyi Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt, Millet İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş ve Millet İttifakı Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli ile birlikte de Kayseri Şehir Hastanesi ve 12. Bölge Eczacılar Odası´nı ziyaret etti.

Siyasiler Dillerine Dikkat CHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, “31 yıllık hekimim. Şartların iyileştirilmesi için gereken çağrılar sürekli yapılmaktadır. Tıp Bayramı dolayısıyla umarım bu çağrılara kulak verilir ve sağlık alanında bu konunun emekçilerinin sesine kulak verilir. Siyasilerin başta sağlık olmak üzere eğitim, ekonomi, tarım, hayvancılık, spor vs. gibi alanlardaki eksikliklerin giderilmesi için fikir geliştirmeleri gerekirken, maalesef seçim sürecinde seçmeni germeleri doğru değil. Bu seçim, yalnızca yerel yöneticilerin seçileceği seçim olmaktan çıkıp, sanki ülke elden gidecekmiş gibi bir noktaya sürükleniyor! Seçimler demokrasi içindir. Demokratik bir ortamda seçime gidilir, eşit şartlardaki kampanya süreciyle adaylar seçmene hem kendini, hem projesini anlatır ve seçim yapıldığında kazanana başarı dilenir ve hayat normale döner.

Halk evinde ekmek bulamaz hale gelmiş, işsizlikten kırılıyor, pazara çıkamaz olmuşuz, mutfaklarımız yanıyor. Bırakalım germeyi, çözüme odaklanalım, be yapacağız onları konuşalım. Nasıl birbirimizin elini tutarız onun yollarını arama mücadelesi verelim. Bırakalım toplumu germeyi, bırakalım sevgi kazansın. Sevgi kazanasın ki onun sinerjisi ve bereketiyle halk kazansın.” Dedi.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL