KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

Anahtar Kelimeler: BAŞKANI KESKİN
Gürkan Ofis Mobilyaları

CHP İL BAŞKANI KESKİN:

?KILIÇDAROĞLU ÇARŞAMBA GÜNÜ KAYSERİ´DE OLACAK? ...

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Feyzullah Keskin parti binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu´nun 29 Mart Çarşamba günü Kayseri´de olacağını duyurarak programı hakkında bilgiler verdi. Keskin, İsviçre´nin başkenti Bern´de terör örgütü PKK tarafından düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a yönelik açılan pankartı da kınayarak ?Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Cumhuriyeti´nin Cumhurbaşkanıdır, makama yapılan her saygısızlık Türkiye Cumhuriyetine yapılmıştır. Bu olayı esefle kınıyorum? değerlendirmesinde bulundu?
CHP İl binasında basın karşısına çıkan il Başkanı Feyzullah Keskin, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu´nun Kayseri programı hakkında bilgiler verdi. İl Başkanı Keskin basın toplantısı öncesinde İsviçre´nin başkenti Bern´de terör örgütü PKK tarafından düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a yönelik açılan pankart kınayarak ?Recep Tayyip Erdoğan Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanıdır, makama yapılan her saygısızlık Türkiye cumhuriyetine yapılmıştır. İsviçre de Türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanına yönelik hiç hoş olmayan ve hiçbir Türkiye cumhuriyeti vatandaşının benimsemeyeceği ve onaylamayacağı silahlı afişten dolayı terör örgütünü ve yandaşlarını kınıyorum. Seversiniz sevmezsiniz, onaylarsınız onaylamazsınız ama Recep Tayyip Erdoğan Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanıdır. Makama yapılan her saygısızlık Türkiye cumhuriyetine yapılmıştır biz bu tavrımızı daha öncesinden de Hollanda da aile bakanımıza yapıldığı zamanda koymuştuk. Sayın cumhurbaşkanına yapılan pankartı ona müsaade edenleri ve onaylayanları kınıyorum. Türkiye cumhuriyetiyle hiç kimse onuruyla gururuyla oynayacak davranışlarda bulunamaz. ? değerlendirmesinde bulundu?
Sözlerinin devamında 16 Nisan´a sayılı günler kaldığını hatırlatan İl Başkanı Keskin şunları kaydetti? ?16 Nisan´da yapılacak seçim parti seçimi değil, partiler üstü memleketi ilgilendiren, çocuklarımızı torunlarımızı Türkiye Cumhuriyeti´nin siyasi yaşamını ilgilendiren bir halk oylamasıyla karşı karşıyayız. Türk toplumunun ve Anadolu Coğrafyası´nın en önemli özelliği sevgi ve hoşgörü ile kurulmasıdır. 16 Nisan´da yapılacak olan halk oylaması yine birlikte yaşanılacaktır ama maalesef ortamın gerilmesini isteyen özellikle dış kaynaklı güçler huzurumuzu, kardeşliğimizi, birliğimizi beraberliğimizi zedeleyecek davranışlarda bulunmaktadırlar. Bu seçim bize aittir. Millet gidecek 16 Nisan´ da ?Evet ? veya ?Hayır? belirleyecektir. Türkiye´de yapılacak olan bu seçimle dış ülkelerin Türkiye´de ki yapmış oldukları oyunlara aldanmamak lazım?
İl Başkanı Keskin sözlerinin sonunda 29 Mart 2017 Çarşamba günü Kayseri´de olacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun Kayseri programı hakkında bilgilendirme yaptı? ?Genel başkanımız özellikle STK temsilcileri la bir araya gelmek istiyor. Yani kararsız olan insanlara neden hayır dediğimizi anlatalım diye bu anlamda Çarşamba günü saat 11:30 da Sarız´da programız başlayacak. Belediyemizin kadın misafirhane açılışımız olacak buradan Pınarbaşı na hareket edeceğiz gün içerisinde saat 14:30 gibi il özel idare salonunda STK lar ve muhtarlarla buluşacağız biz bütün halkımızı yapılacak olan bu toplantıya davet ediyoruz. Toplantının ardından son şehidimiz Mahmut Yıldırım´ın ailesine taziyede bulunacağız buradan da 15 şehit verdiğimiz şehitler durağına uğrayıp dua ederek programımızı noktalayacağız ?
HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ