KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKŞEHİR’DEN MANAVGAT’A DESTEK EKİBİ

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı 8 kişilik ekip, Yahyalı’daki yangını söndürür söndürmez, terleri soğumadan Antalya’nın Manavgat ilçesinde devam eden yangının söndürme çalışmalarına katkı sağlamaya gitti.

Yahyalı ilçesinde meydana gelen ve iki gün süren yangına başarıyla müdahale eden Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı kahraman personel, Antalya’nın Manavgat ilçesine desteğe gitti. Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan yangınlar rüzgârın da etkisiyle çok geniş bir alana yayılırken, yangını söndürme çalışmalarına Kayseri’den de ekip gönderildi. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na bağlı 2 yangın söndürme ve kurtarma aracı ile 8 personel, mesai arkadaşları tarafından Manavgat’a uğurlandı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yahyalı’da çıkan yangını fedakârca ve uykusuz bir şekilde söndüren kahraman ekibin, dinlenmeden ve aralık vermeden Antalya’nın Manavgat ilçesine hareket ettiğini ifade etti.

 

Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’de çıkan yangımızı çok şükür söndürdük. Şimdi itfaiye ekibimiz Manavgat’a gitti. Ekiplerimiz Manavgat bölgesinde yapılacak görevlendirmenin ardından belirlenen noktalarda yangın söndürme çalışmalarına destek verecek.  Tek tek tüm kahramanlarımızdan Allah razı olsun. Yangınlarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet,  yakınlarına başsağlığı, yangını söndürmek için mücadele eden ekiplerimize kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.