KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKŞEHİR’DEN İLÇE YOLLARINA 14 MİLYON TL’LİK SICAK ASFALT

“16 İLÇEMİZİ BAĞRIMIZA BASIYORUZ”

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından ilçe yollarına 13 milyon 863 bin TL harcama ile 55 bin 454 ton Bitümlü Sıcak Asfalt (BSK) serilerek, vatandaşlara daha modern, konforlu ulaşım imkanı sağladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 31 Mart yerel seçimlerinden bu yana 16 ilçeye trafik akışının sorunsuz, modern ve konforlu şekilde ulaşımı için çalışmalarını sürdürüyor. Tek tek bütün ilçeleri gezen ve sorunları, talepleri yerinde inceleyen Başkan Dr. Büyükkılıç’ın talimatıyla Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından tüm ilçelere ‘modern ve konforlu’ yollar için sıcak asfalt çalışması yapıldı.

İlçe yollarında araç sürücülerini rahat ettirmek ve trafik güvenliğini üst seviyeye çıkarmak için mesai gözetmeksizin çalışan Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı, ilçelere kararlı ve azimli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

FEN İŞLERİ’NDEN İLÇELERE 14 MİLYON TL’LİK SICAK ASFALT

Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Bünyan’a 4 bin ton, Develi’ye 10 bin 240 ton, Özvatan’a 4 bin 250 ton, İncesu’ya 4 bin 500 ton, Yahyalı’ya 16 bin 300 ton, Tomarza’ya 2 bin 620 ton, Yeşilhisar’a 4 bin 500 ton, Akkışla’ya 2 bin 644 ton, Hacılar’a bin 900 ton ve Felahiye’ye 4 bin 500 ton olmak üzere toplam 55 bin 454 ton sıcak asfalt kullanılırken, bu yatırımlar 13 milyon 863 bin 500 TL’ye mal oldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Büyükkılıç, ilçelerde sıcak asfalt konusundaki talepleri için ilçe belediye başkanları ile istişare etmek suretiyle ihtiyaçları giderme yönünde gayret gösterdiklerini belirterek, “16 ilçemizin tamamını kucaklayan hizmet anlayışımız ve hizmet etmeyi ibadet bilen anlayışımız sürecek. İlçelerimizin yollarını güzelleştirmek adına projelerimizi ve hizmetlerimizi tüm ilçe belediye başkanlarıyla birlikte el birliğiyle hayata geçirmeye devam edeceğiz. 16 ilçemizi bağrımıza basıyoruz. Biriz beraberiz, hep birlikte Kayseriyiz diyoruz” ifadelerini kullandı.