KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKŞEHİR HAZİRAN AYI MECLİSİ İKİNCİ BİRLEŞİMİ YAPILDI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci birleşimi, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Savruk başkanlığında gerçekleştirildi. 7 gündem maddesinin karara bağlandığı toplantıda meclis üyelerine Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nin fonksiyonları ile ilgili sunum yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı’nın ikinci birleşimi birinci oturumu, Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi’nde korona virüs tedbirleri kapsamında yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Savruk başkanlığında yapılan toplantıda, 7 gündem maddesi müzakere edilerek, karara bağlandı. Meclis toplantısında gündem maddeleri ile ilgili meclis üyelerinin görüşleri de alındı. Savruk, İmar ve Bayındırlık Komisyon raporlarının görüşülerek meclise getirilen konuların ele alındığı toplantının hayırlara vesile olmasını diledi. Savruk ayrıca meclise katılamayan Başkan Büyükkılıç’ın tüm meclis üyelerine selamlarını iletti.

Toplantının sonunda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, halen yapımı devam etmekte olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi ile ilgili meclis üyelerine bilgi verdi. Millet Bahçesi’nin 1 milyon 260 bin metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en büyük millet bahçesi olacağını belirten Elcuman, proje inşaatının yüzde 36’sının tamamlandığını ifade ederek, meclis üyelerine millet bahçesinin fonksiyonları ile ilgili bir sunum yaptı.