KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR PARÇALANDI ALANYA 6-3 KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR-SEYİT ARASINDAKİ ANLAŞMA

BELLONA KAYSERİ, İLK MAÇTA MAĞLUP

KOCASİNAN’IN MASA TENİSİ TAKIMLARI

MELİKGAZİ FUTBOL OKULU KAPANIŞ TURNUVASIYLA SONA ERDİ

KAYSERİSPOR’DA ALANYA MESAİSİ DEVAM EDİYOR

SÜPER LİG’DE 9. HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

TALASGÜCÜ’NÜN FİKSTÜRÜ BELLİ OLDU

EUROCUP’TA DAĞILDIK

KAYSERİSPOR’DA TEK HEDEF GALİBİYET

TALASGÜCÜ’NDE AFYON KAMPI SONA ERDİ

ŞAMPİYONLUK İÇİN YOLA ÇIKTILAR

KAYSERİSPOR, HAZIRLIK MAÇINDA GALİP

KAYSERİSPOR’DA UĞUR DEMİROK’UN KORONA TESTİ POZİTİF

BELLONA KAYSERİ BASKETBOL, AVRUPA MAÇINA HAZIR

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZ OKULLARIYLA ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU

Kayseri’nin değil Türkiye’nin en büyük spor okullarından olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., yaz okullarındaki eğitimlere 13 branşta ve 13 tesiste başladı. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından açılan yaz okullarında Basketbol, Futbol, Tenis, Yetişkin Tenis, Cimnastik, Buz Pateni ve Okçuluk, Su Kayağı branşlarında bir dönemde toplam 818 öğrenciye hizmet veriliyor.

Büyükşehir Belediyesi çocukların keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla Yaz Spor Okulları’nı açtı. Anadolu Harikalar Diyarı Spor Tesisleri başta olmak üzere, AHD Spor Tesisleri, Belsin Yüzme Havuzu, Beyazşehir Sosyal Yaşam Merkezi, Beyazşehir Spor Merkezi, Fuar Sağlıklı Yaşam Merkezi, Kadir Has Stadyumu, Köşk Sosyal Yaşam Merkezi, Park Sporları, Sümer Spor Tesisi, Talas Sosyal Yaşam Merkezi, Talas Spor Tesisi, Yeşil Mahalle ve Ziya Gökalp’ gibi farklı tesislerde spor etkinlikleri veriyor. Tesislerde Pazartesi-Çarşamba-Cuma ve Salı-Perşembe-Cumartesi günleri olmak üzere 2 grup olarak hizmet veriliyor. Pandemi nedeniyle evlerinde sıkılan çocuklar yaz kurslarına yoğun ilgi gösterirken, çocukların hem eğlendikleri hem de spor yaparak yazın keyfini doyasıya çıkardıkları görüldü.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ve belirlenen kurallar ve kontenjanlar kapsamında gerçekleşen kursların 1’inci yaz dönemi 4 Ağustos Çarşamba günü sona ererken, 2’nci yaz dönemi ise 6 Ağustos Cuma günü hizmet vermeye başlayacak. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. çocukların hem eğlenmeleri, hem de spor yaparak bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek sağlanması hedefliyor. Vatandaşlar, konuya ait bilgilere 4442899 no'lu telefondan, www.sporaskayseri.com.tr adlı web sitesi adresinden veya sosyal medya hesaplarından ulaşabilecek.