KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİ VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN:  "BU MİRASI KORUMAK İÇİN GEREKİRSE ŞEHİT VE GAZİ OLMAYA  HEPİMİZ HAZIRIZ"  

BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

MELİKGAZİ’DE 1 ADET ECZANE İHALE İLE KİRAYA VERİLECEK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR “DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

TALAS BELEDİYESİ’NDEN  ‘DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ’NDE ANLAMLI ETKİNLİK

HACILAR’DA YILIN AHİSİ MUSTAFA ÖZEL, AHİLİK KAFTANI GİYDİ ÖZDOĞAN: “KAYSERİ AHİLİK’TE ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP”

KÜBRA PARADİSE BALO VE DÜĞÜN SALONU HİZMETE AÇILDI

NARKOTİK DEDEKTİFLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMEDİ  UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI  

BİNİCİLİK VE OKÇULUK TESİSİ MUHTEŞEM TÖRENLE AÇILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN 'GAZİLER GÜNÜ' MESAJI

YEŞİLYURT CADDESİ’Nİ YENİLİYOR

SÜRÜCÜ KURSU VE ÖĞRENCİLERE YENİ SOSYAL TESİS

5. BİLİM ŞENLİĞİ BAŞLADI

VALİ GÜNAYDIN'DAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: “AHİ AHLAKI DENİLİNCE KAYSERİ’DE AKLA GELİR”

AKIL KÜPÜ ÇALIŞMA İSTASYONU AÇILACAK

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKKILIÇ'TAN DEVELİ, YEŞİLHİSAR VE İNCESU YATIRIM TOPLANTISI

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Develi, Yeşilhisar ve İncesu Belediye Başkanları ile ayrı ayrı görüşerek, ilçe yatırım ve projelerini masaya yatırdı.

Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın başkanlığında gerçekleştirilen Develi, Yeşilhisar ve İncesu toplantılarına Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ve Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan, Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman, Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun ve ilgili daire başkanları katıldı. Ayrı ayrı yapılan toplantılarda ilçelere yapılacak yatırımlara ilişkin sunum yapıldı. Başkan Büyükkılıç, Develi, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerindeki proje ve yatırımlara ilişkin yapılan sunumda ilçelerin taleplerini de dinledi. Yeşilhisar toplantısında Soğanlı Meydan Düzenlemesi, “150. Yılda 150 Proje” sloganı doğrultusunda “Her İlçeye Millet Bahçesi” projeleri kapsamında Yeşilhisar Millet Bahçesi projesi ve diğer projelere ilişkin sunum yapıldı. İncesu toplantısında ise meydan düzenlemesi, cephe yenilemesi ile yufka üretim ve yol üstü yöresel ürünler merkezi projeleri görüşülürken, Develi toplantısında da mini terminal, meydan düzenlemesi ve diğer projeler üzerinde istişareler yapıldı. Her ilçe için ayrı yapılan sunumda hem ilçelerin yaptığı yatırımlar ile projeler, hem de Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ve projeleri enine boyuna masaya yatırıldı.

Başkan Büyükkılıç, toplantılarla ilgili yaptığı açıklamada “Bizler dayanışma içerisinde, ortak akıl ile 16 ilçemizi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden bağrımıza basarak çalışmalarımızda birlikte hareket ediyor, sürekli istişare ediyoruz. İlçelerimize yatırımlarımız, projelerimiz ve hizmetlerimiz aralıksız sürecek. Uyum kültürü içerisinde biz biriz, beraberiz” dedi.