KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Karaman yönetimden transfer istedi

Nurettin Portekiz 2.ligi’ne transfer oldu

Beyza Basma Türkiye üçüncüsü

Melikgazi Belediye için tehlike çanları çalıyor

Kabakcı, 'Kar Fırtınaları' ile buluştu

Kayserispor’da Antalya kampı başladı

Kabakcı’dan kayak sporcularına malzeme dopingi

Bellona Kayseri’de hedef Hatay

BAL’a kar engeli

Kayserispor’da kamp zamanı

Bellona’nın gençleri Galatasaray’ı konuk edecek

Melikgazi Belediyesi Spor Kulübü'nden bir başarı daha

Kabakcı TOHM sporcuları ile buluştu

Kayserisporlu futbolcular ve kulüp personeli İstanbul'da mahsur kaldı

Mustafa Pektemek ameliyat olacak

Kayserispor’da futbolcular izinli

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘BELLONA KAYSERİ’ ÇIKIŞI 

“BASKETBOL’A 2,5 MİLYON ÖDEME YAPTIK”

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’tan ‘Bellona Kayseri Basketbol’ çıkışı. Büyükkılıç, yaptığı açıklamada, “Basketbol takımımıza 2,5 Milyon ödeme yaptık” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kay TV’de yayınlanan ‘Gün Başlıyor’ programına konuk oldu. Önemli açıklamalarda bulunan Büyükkılıç, Bellona Kayseri Basketbol’un içinde bulunduğu duruma ilişkin de konuştu.

Şehrin tüm sorunlarını çözme yönünde çalıştıklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, şöyle dedi: “Basketbol konusunda arkadaşlarımız çalışma yapıyor. İmkânların çok olmadığının da herkesin farkında olması gerekiyor. Daha önce 2,5 Milyonluk bir destek sağladı. Takıma bu ödeme yapıldı. Karar benim dönemimde alınmadı ama ödeme benim dönemimde yapıldı. Hem de yeni göreve geldiğimizde, zor şartlarda 1 yıl içerisinde ödemeler yapıldı. Daha sonraki süreçte Alpaslan Bey, desteklerini esirgemedi. Diğer belediyelerden destekler oldu ve bugünlere gelindi. İlgisiz olduğumuz söz konusu değildir. Ayrıca Bellona Kayseri Basketbol için rakamlar insanları rahatsız edecek durum gelmiş. Bu da şehrimizin bir sorunudur. Biz, hiçbir zaman şehrin sorununa kayıtsız kalınsın şeklinde hareket etmiyoruz. Buraya bir çeki düzün verilmesi gerekiyor. Tam değerlendirecek bir boyutta değilim. Bakanımız Mehmet Özhaseki, bu konuyla alakalı bazı girişimlerde bulundu. Melikgazi Belediye başkanımıza takıma sahip çıkılması konusunda talepte bulundu. Kaynaklarımı sınırsız değildir. Elbette takımımıza sahip çıkacağız.” 

Haber: Mustafa Gürbüz-Şevket Tekin